SK DŘÍTEČ „A“ – SRCH 2:5 (2:2)

Branky za domácí: Pluhař (18.min.), Zollman (20.min.)

Za hosty: Maivald 2x (47 a 75.min.), Pešek (16.min.), Vojíř (26.), Doležal (84.)

Rozhodčí : Klíma, Říha, Strnad

ŽK – 0:1

ČK – 0

Diváků: 60

Sestava domácích: Frinta, Kroupa, Pluhař, Bednář, Pečinka, Voříšek, Vrška, Vrážel , Dávid, Zollman, Štěpán

Stř.: Flídr

Sestava hostí: Mičjan, Beran, Doležal, Mládek, Víšek, Zeman, Pešek, Kopecký, Maivald, Hurta, Vojíř

Stř.: L.Novotný

Zcela rozbitá sestava domácích bez 4 hráčů základu (na jaře pravidelně) neměla mít proti lídrům tabulky žádnou šanci. Opak byl však pravdou. Dřítečtí srdnatě bojovali a od první minuty nebezpečně ohrožovali Mičjanovu svatyni. Bohužel první větší chybu domácí obrany bleskově potrestal po průniku Vojíře Pešek. Za dvě minuty po té již slavili domácí fanoušci vyrovnání – po přesně zahraném rohovém kopu Vráželem, nezadržitelně skóroval hlavou Pluhař. Ve 20. minutě a přihrávce Voříška, strhl vedení na stranu Dřítče Zollman. Již za 6 minut Srch srovnal skóre díky kanonýru Vojířovi, který se nikým neatakován prosmýkl polovinou hřiště a pohodlně skóroval.

28. minuta přinesla spornou situaci, když Dřítči nebyla uznána zřejmě regulérní branka pro ofsajd? Za dvě minuty mohlo být v domácím táboře mnohem veseleji, ale Vráželem zahrávanou penaltu Mičjan vyrazil.

Druhou půli bohužel Dřítečtí vůbec nezvládli a tak lídr tabulky i bez zraněného kanonýra Vojíře pohodlně dokráčel k zaslouženým třem bodům.