O klubu

Myšlenka založit fotbalový oddíl vznikla v roce 1970 při posvícenském utkání mladí – staří. Velkou zásluhu na samotném založení klubu měl pan Lumír Štok ml., který se postaral o přihlášení oddílu do soutěže okresního přeboru III. třídy pro sezonu 1971 – 1972. Od té doby se traduje historie oddílu do dnešní doby.

V průběhu historie oddílu jsme se postupně pohybovali mezi 3. a 4. třídou okresního přeboru. V sezoně 2006/2007 jsme dosáhli historického úspěchu, kdy jsme se umístěním na 1. místě 3. třídy vybojovali pro následující sezonu účast v okresním přeboru. Od této sezony (2007/2008) se také datuje vznik našeho B týmu.

V roce 1999 se zásluhou Obecního úřadu, který přistavěl ke kabinám společenskou místnost a sociální zařízení, došlo ke zlepšení prostředí při fotbalových utkáních. V roce 2007 jsme s postupem do okresního přeboru museli zvětšit šatnu pro rozhodčí.

Vedení klubu

Prezident klubu: Sreten Vasić

Sekretář klubu: Petr Vondrouš

Pokladník klubu: Zdenek Mužík

Další členové výboru: Radek Pošva, Roman Papík, Zdenek Holouš, Michal Voigts, Jaroslav Vinkler, Josef Kroupa

Historie webových stránek

Začátky webové prezentace SK Sokol Dříteč se datují od roku 2006. Počátky byly, i „díky“ malé informovanosti veřejnosti o existenci webu, skromné – s účastí cca 10 přístupů týdně. V této době má web návštěvnost okolo 60 návštěvníků denně.

Své náměty a připomínky můžete psát v diskuzi – ať se web může dále vyvíjet. Děkujeme za přízeň 🙂

Předchozí verze webu:
původní web