SK DŘÍTEČ „A“ – VALY 3:2 (1:2)

Branky za domácí: Vlastní (2. min.), Zollman (59.), Kušnír (89.)

Za hosty: Pleskot (32.min.), Jeřábek (45.)

Rozhodčí : Málek, Rambousek, Bém..

ŽK – 2:2

ČK – 0 

Diváků: 60 

Sestava domácích: Frinta, Hrůša, Drahokoupil, Vrážel, Štěpán, Kroupa, Bednář, Zollman, Pečinka, Klofanda, Pech M.

Stř.: Kušnír

Sestava hostí: Černík, Mocanu, Veselý, Jeřábek, Hývl, Pleskot, Záruba, Klas, Kutílek, Vohradník, Hačko.

Stř.: Vachek 

Obrovská průtrž mračen těsně před začátkem utkání změnila hřiště v jeden velký „bazén“ .

Velký dík patří místním hasičům a to hlavně p. Otovi Viternovi, protože se jim podařilo pomocí plovoucího čerpadla připravit hrací plochu do provozuschopného stavu, takže zápas se mohl nakonec odehrát i když začal se zpožděním.

Hosté potřebovali naplno bodovat, ale do utkání vstoupili smolně a již ve 2. min. si vstřelili  Mocanem vlastní gól. To je nabudilo k velkému hernímu nasazení a aktivitě, za kterou byli odměněni ve 32. min. vyrovnávací brankou Pleskota. I nadále byli valští lepším týmem a těsně před odchodem do šaten strhl vedení na jejich stranu ukázkovou „rybičkou“ kapitán Jeřábek. Domácím se první půle vůbec nepovedla, když největším soupeřem jim byl těžký terén a neschopnost si přesněji přihrát.

Z kabin už přece jen přišlo jiné mužstvo a v jeho hře nastalo rapidní zlepšení. To ještě umocnilo nasazení kanonýra Kušníra, který svou aktivitou patřičně rozhýbal hru dřítečských směrem dopředu. V 59. min. se z hranice vápna trefil přesně k tyči Zollman a poslední hřebíček do rakve Valů „zatloukl“ v 89. min. po samostatné akci Kušnír a tím poslal soupeře definitivně min. na rok do třetí třídy

Komentáře nejsou povoleny.