Branky za domácí: Pečinka (39.min.), Kušnír (54.min.),  Zollman (69.min.)

Rozhodčí : Gála, Kykal, Chour.

ŽK – 1:3

ČK – 1 – Kušnír (57.min.)

Diváků: 80

Sestava domácích: Frinta, Vrška, Vrážel, Drahokoupil, Pluhař, Kušnír, Zollman, Derner, Pečinka, Klofanda, Štěpán

Stř.: Voženílek, Mudroch

Sestava hostí: Hývl, Rozsévač J., Chlumecký, Bendžík T., Sobotka, Huňáček, Koblížek, Petříček, Rozsévač M., Vohralík, Kmoníček

Stř.: Rambousek, Rusín, Šebek

Kdyby hostující mužstvo v 10. min. vedlo 3:0, nemohl se tomu nikdy z přítomných divit. Své vyložené šance ale na štěstí pro Dřítečské neproměnili, nastřelili pouze M. Rozsévačem tyč.

Domácí se málem prosadili v 10. min. Pečinkou, ale jeho střela jen těsně minula břevno Hývlovi branky.

Ve 35. min. se postavil k trestnému kopu z 20 metrů Koblížek a jeho přesnou ránu vyraženou Frintou, pohodlně na dvakrát doklepl do sítě Kmoníček. To vše za bohorovného přihlížení celé Dřítečské obrany. . . . .

Naštěstí hned za dvě minuty bylo srovnáno, to když poslal z pravé strany hřiště krásný centr Štěpán přesně na Pečinku a ten následně hlavičkoval od tyče do brány – 1:1.

Minutu před pauzou další hlavička Vrážela pouze rozezvučela břevno újezdské svatyně.

Druhá půle se mnohem lépe vydařila domácím, kteří se díky zlepšené kombinaci dostali „do hry“ a začali si vytvářet také územní převahu.

Tu korunoval brankou v 54. min. po samostatné akci Kušnír a strhl tak vedení na stranu domácích.

Za dvě minuty na to se ovšem nechal tento zkušený hráč po faulu v přerušené hře, naprosto nepochopitelně vyloučit a nutno říci, že to nebylo poprvé co nesmyslně oslabil své spoluhráče . . . ?!

Tři body pro Dříteč zajistil v 69.min. krásnou střelou z hranice vápna, nejlepší hráč domácích Zollman.

Z tohoto šoku se již hosté do konce zápasu neprobrali a domácí tak dotáhli utkání do úspěšného konce.

Za bojovný výkon ve druhém poločase zaslouží celé i když oslabené domácí mužstvo velkou pochvalu.