SK Dříteč „A“ – SK Ředice „A“ 3:2 (1:1)

Branky za domácí: Vrážel (14.), Kušnír (49.), Bednář (72.)

Za hosty: Dědič 2 (32. a  83.) 

Rozhodčí : Pražák M., Seifert, Szántó

ŽK – 1:1

ČK – 0

Diváků: 120

Sestava domácích: Frinta, Kroupa, Drahokoupil, Vrážel, Štěpán, Pech M., Bednář, Zollman, Pečinka, Kušnír, Klofanda

Stř.: Mužík, Dibelka

Sestava hostů: Vávra, Andrýs, Černý, Jelínek, Kopecký, Jirout, Šedivka, Šolta, Hrubý, Machatý M., Dědič

Stř.: Mládek, Machatý R., Markovics, Kovařík

Ve Dřítči byl zásluhou obou mužstev k vidění kvalitní duel převyšující rámec OP.

V 8.min. si na roh Klofandy naskočil Drahokoupil a svou hlavičku poslal jen těsně nad břevno branky hostí. V 10.min. zazdil tutovku rychlonohý Dědič a následně se potvrdilo rčení „nedáš-dostaneš“. 14.min. přinesla domácím první gólovou radost. Klofanda rozehrál rohový kop po zemi a nabíhající Vrážel prostřelil Vávru.

Zkušení ředičtí fotbalisté se stále snažili o aktivní hru a tak nebyla nouze o dramatické situace i před domácím golmanem. Ve 25.min. se řítil ze strany velkého vápna do šance nejmladší Dřítečák M.Pech, ale střela mu vůbec nesedla a Vávra ji lehce lapil.

To ve 32.min. se obrana Dřítče otevřela „jak vrata do stodoly“ a toho okamžitě využil Dědič, který ukázkovým blafákem pokořil Frintu a srovnal na 1:1.

Ve 49.min. se od půlící čáry rozběhl Klofanda, pokořil tři protihráče a předložil míč nekrytému Kušnírovi, který nezaváhal a levačkou podél golmana zvýšil na 2:1 pro domácí.

Ředičtí se nevzdávali a Frinta ve dřítečské svatyni musel několikrát dokazovat své kvality a to hlavně při tečovaných střelách hostujících fotbalistů.

Štěstí se nakonec usmálo opět na domácí a v 72.min. po nešťastném zásahu Vávry, skóroval dobíhající Bednář. Okamžitě po rozehrání si udělal z 5-ti Dřítečských slalomové tyčky M.Machatý a z hranice vápna vyslal nechytatelnou pumelici, ale ta naštěstí skončila pouze na

břevně Frintovi svatyně. V 83.min. hosté rozehráli bleskově trestňák a za přihlížení celé dřítečské defenzívy pohodlně skóroval Dědič. Tímto gólem samozřejmě nastartoval ofenzívu

Ředic, která vygradovala v poslední minutě zápasu táhlou střelou M.Machatého, která naštěstí jen těsně minula levou tyč Frintovi brány a ukončila toto utkání.

Pochvala patří celému domácímu týmu za velkou bojovnost, která přinesla nejen tři body, ale i  cenný skalp lídra soutěže z Ředic.

DSC_4422DSC_4449DSC_4485DSC_4486

Celá fotogalerie zde.

 

 

Komentáře nejsou povoleny.