SK DŘÍTEČ „A“ – LÁZNĚ BOHDANEČ 2:3 (0:2)

Branky za domácí: Vrážel (68.min.), Zollman (72.min.)

Za hosty: Krejčí 2x (41 a 65.min.), Uhlíř (27.min.)

Rozhodčí : Málek, Hamrník, Májek

ŽK – 1:3

ČK – 0

Diváků: 60

Sestava domácích: Frinta, Hrůša,Vrážel, Pluhař, Kroupa, Štěpán, Bednář,  Zollman, Pečinka, Klofanda, Derner

Stř.: Kušnír, Mužík, Voříšek, Dávid

Sestava hostí: Vlček, Putnar, Kopřiva, Škopek, Žurek, Virt,  Kvapil, Uhlíř, Rösler, Krejčí, Blažej

Stř.: Zackl, Baldrych, Jezdinský

20 minut se toho na hřišti moc nedělo, hosté se jen těžko prosazovali proti domácí obraně a  z jejich mírné převahy vzniklo pouze několik rohů. Ve 22. min. málem udeřilo na druhé straně, ale svoji 100% šanci neproměnil Štěpán. Jak už to ve fotbale bývá, tak první zbytečnou chybu dřítečské obrany po vlastním vhazování potrestal ve 27.min. pumelicí z hranice vápna Uhlíř. Špatnou rozehrávku domácích ve 40. min. přetavil v  branku Krejčí. V 59.min. přišel na hrací plochu odpočatý Kušnír a hned začal řádně zaměstnávat soupeřovu obranu.

Dřítečské velice rozezlila situace ze 65.minuty, kdy po zcela evidentním leč neodpískaném útočném faulu vstřelil do prázdné svatyně Frinty třetí branku Krejčí.

Poté se na útočný hrot vysunul domácí kapitán Vrážel a herní iniciativa se rázem přesunula na stranu Dřítče. Krásně provedeným trestným kopem ze 68.min. vlil novou energii do kopaček Dřítečských. Za čtyři minuty snížil na rozdíl jedné branky tečovanou střelou Zollman.

Následnou gólovou hlavičku Bednáře vyškrábl Vlček s vypětím všech sil nad břevno.

Bohdanečtí hráči naprosto vypadli z role a na jejich branku létal jeden nebezpečný míč za druhým. Nakonec s velkým štěstím v utkání, kterému by více slušela remíza, uhájili šťastné vítězství favorizovaní hosté.

Za bojovný výkon ve druhé půli zaslouží celý domácí tým velkou pochvalu.

Komentáře nejsou povoleny.