Branky za domácí: Derner (28. min.), Kušnír (29.), Opršal (90.)

Rozhodčí : Svoboda, Říha F., Strnad D.

ŽK – 0:2

ČK – 0

Diváků: 59

Sestava domácích: Frinta, Voříšek, Vrážel, Picka, Klofanda, Musil, Drahokoupil,, Zollman, M.Pech, Derner, Kušnír

Stř.: Bednář, Voženílek, Opršal

Sestava hostí: Baláš, Johanides, Krpata, Zeman, Kašpar, Mikuláš, Brňák, Kaplan, Dušek, Machatý, Pachovský

Stř.: Pekárek, Kučera, Roček, Štancel

Pro Roveň je každé utkání bojem o záchranu a tomu nasvědčoval i začátek zápasu ve Dřítči. Hosté začali s aktivní hrou a během 20 minut se dostali minimálně do čtyř gólovek, které naštěstí ovšem neproměnili. Těsně nad břevno domácí brány střílel Machatý, 2x minul Pachovský a následně gólově neuspěl ani Kaplan.

To Dřítečtí byli v proměňování šancí mnohem efektivnější a v rozmezí dvou minut dokázali potrestat dvě okénka v roveňské obraně. Nejdříve ve 28.min. naservíroval  zprava Vrážel přesný balon na nohu Dernera a ten bez problémů prostřelil Baláše – 1:0. Uběhla pouze minuta a hned po rozehrání se prohnala středem obrany hostí dvojice Derner – Kušnír a po nezištné přihrávce prvně jmenovaného již nebyl pro Kušníra problém uklidit balon do prázdné brány – 2:0 pro Dříteč. Do konce první půle se již skóre neměnilo i když k tomu několikrát nebylo daleko a to na obou stranách hřiště.

Po obrátce vsadili Roveňští vše na útočnou kartu a v rozmezí 45.- 48.min. musel ukázat svou kvalitu i Frinta a to proti nebezpečným střelám Machatého. Na Zemana zívala už pouze prázdná brána domácích, ale ani on se do ní netrefil . . . . . .

Hra se nadále přelévala z jedné strany na druhou a přítomní diváci rozhodně nudou netrpěli.

V 75.min. se po rychlém brejku z pravé strany prosadil střídající Opršal a krásnou střelou levačkou vymetl pavučinu v pravé šibenici Balášovi svatyně. Tím bylo definitivně rozhodnuto o zisku tří bodů pro Dříteč. . . . .

Pochvalu zaslouží celý domácí tým ve kterém se tentokrát nejvíce dařilo rychlonohému Dernerovi.