Branky za domácí: Hausner (23.), Michňák 2x (17. a 20.)min.

Rozhodčí : Svatoň, Hruška M., Hruška J.

ŽK – 2:1

ČK – 0

Diváků: 105

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Drahokoupil, Pluhař, Pečinka, Lancinger, Klofanda, Zollman, Voříšek Hausner, Michňák.

Stř.: Křepela, Pleskot, Mikulecký.

Sestava hostí: Vida, Moník, Šmaha, Metelka, Štěpánek, Staroba, Pitterle, Ovečka, Školník, Spěvák, Skoupý.

Stř.: Kulhánek, Křenek, Tudorie.

K zápasu bodově chudých mužstev nastoupila Dřítečská „stará garda“ opět ve slepené sestavě a tak se nabízela otázka, jak si povede proti běhavému nováčkovi z Rohoznice. . . . .

Již ve 40. vteřině utkání se po krásné kolmici od Spěváka řítil na Frintu osamocený Skoupý, ale jeho tvrdá rána skončila naštěstí jen v náručí domácího golmana. Hosté předváděli od začátku sympatický výkon a v 5. min. protáhl Frintu nepříjemnou ranou Ovečka.

Po čtvrt hodině se přece jenom začali osmělovat více i domácí a po individuální akci Klofandy, kterého zbytečně faulovala obrana Rohoznice, proměnil penaltu Michňák.

Ve 20. min. zahrával Michňák zleva tvrdě trestný kop a míč se odrazil od jednoho z protihráčů šťastně do sítě – 2:0.

Ve 23.min. vyslal Pluhař na branku hostí nepříliš prudkou střelu po zemi, kterou Vida nezkrotil a míč tak mohl pohodlně dorazit do sítě Hausner.

Šestiminutový výpadek tedy zaplatil Rohoznický nováček třemi góly . . . . .

Další gólovku měl ve 33.min. Spěvák, ale Frinta ho reflexivním zákrokem vychytal.

Vrchol zmaru pro hosty přišel v poslední minutě první půle, kdy Moníkovu penaltu vyrazil tygřím skokem Frinta!

S hosty tento moment příliš neotřásl a velice aktivně vstoupili i do druhé půle.

Po dvojnásobném nuceném střídání Dřítče se zbytek zápasu odehrával prakticky jen na domácí polovině. Svou svatyni však začaroval neprůstřelný Frinta a tak ani krásná střela Spěváka v závěru utkání nenašla cestu do sítě a pouze zatřásla břevnem brány . . . .

Důležité 3 body pro domácí a čisté konto pro brankáře a obranu jsou velice pozitivní pro zbytek podzimu.