Dříteč „A“ – Rohovládová Bělá „A“ 4:0 (2:0)

Sestava Dřítče: Báča – Štěpán, Drahokoupil, Klofanda, Hruša – Kroupa, Šorfa, Spěvák, Pečinka – Jelínek, Kušnír.

Střídání Dřítče: Flídr, Morávek, Dibelka

Branky Dřítče: 2x Jelínek, Klofanda, Kušnír

Utkání dvou kvalitních týmů a zároveň i sousedů v tabulce začalo sice opatrně, ale na okresní přebor se hrálo ve svižném tempu. V 5.min. se postavil k trestnému kopu Klofanda, z dobrých třiceti metrů vyslal svoji obávanou pumelici a od břevna se míč odrazil do branky vedle bezmocného Trubače. Domácí hráči se tímto uklidnili, neustále se tlačili do útoku a vytvářeli si nebezpečné standartní situace. Ve 39.min. zahrával jednu z nich Spěvák a přesným centrem z pravé strany našel nabíhajícího Jelínka, který zvýšil na 2:0 pro domácí.
Hosté se sice snažili hrát aktivně, ale dřítečská obrana tentokrát pracovala bezchybně a do žádných vyložených šancí se tak Bělá nedostávala.
Ve druhé půli se zkušený soupeř pokoušel o zvrat, zvýšil pohyb a agresivitu, ale žádná gólovka se z toho neurodila. Naopak v 76.min. se po chybné rozehrávce hostí dostal k míči agilní Jelínek, pohodlně oběhl vyběhnuvšího Trubače a zvýšil na 3:0. Tečku za utkáním výborné úrovně udělal v 82.min. domácí kanonýr Kušnír, kterého vybídl ke skórování krásným pasem zkušený Šorfa.
Dřítečští se tak rozloučili s domácím publikem ziskem důležitých tří bodů a už se těší na dohrávku s předním týmem OP Přeloučí „B“, kam zajíždí příští neděli.

Komentáře nejsou povoleny.