Branky za domácí: Michňák (8. min.), Zollman (12. min.)

Rozhodčí : Teplý, Starý, Teplý ml.

ŽK – 3:1

ČK – 1 – Vrážel (45.min.) po druhé ŽK

Diváků: 92

Sestava domácích: Zakopal, Závorka,Vrážel, Pluhař, Bednář, Musil, Klofanda, Zollman, Pečinka, Michňák, Kušnír

Stř.: Voříšek, Zezulka, Hausner

Sestava hostů: Poříz, Šimák, Hajn, Malý, Šprinc, Vohralík, Řehák, Novotný, Šprync, Bidlo, Hladík.

Stř.:

Hosté byli od začátku hry více na míči, ale první dvě střely Dřítečských na branku Poříze znamenaly jejich dvoubrankové vedení. V 8. min. si Michňák potáhl hezky míč od levé lajny do vápna a přízemní střelou k levé tyči skóroval.

Za 4 minuty hodil Pluhař z levé strany dlouhý aut, který spoluhráč prodloužil na nabíhajícího Zollmana a ten z pěti metrů málem protrhl síť . . . . .

Ve 14.min. hosté zahodili Hladíkem tutovku a ve 20. min. předvedl Poříz parádní zákrok, když vyrazil gólovou střelu Vrážela z trestňáku mimo svou svatyni.

Hosté hráli stále aktivně a v 31. min. byli odměněni penaltou, kterou s přehledem proměnil Novotný.

Před odchodem na poločasovou přestávku, dostal ČK za protesty (po dvou ŽK) domácí kapitán Vrážel a zbytek zápasu se dohrával ve zbytečně nervozní atmosféře.

Přelovičtí vsadili ve druhé půli vše na útočný styl hry a tak je mohl ve 48.min. potrestat osamocený Voříšek, ale trefil pouze vyběhnuvšího Poříze. Do konce zápasu se na skóre 2:1 již nic nezměnilo a to hlavně zásluhou nevyužitých velkých šancí, které zahodili hráči obou mužstev.

Celý domácí tým zaslouží pochvalu za to, že vydřel velmi cenné tři body s kvalitním soupeřem i když hrál 45 minut v oslabení.