Branky za domácí: Kušnír (32. a 46. min.)

Za hosty: Půlpán (20.), Moravec L.(29.), Šoupal (69.), Vácha (90 + 1.)

Rozhodčí : Bém, Májek, Balog

ŽK – 3:3

ČK – 0

Diváků: 103

Sestava domácích: Vávra, Derner, Závorka, Picka, Pluhař, M.Pech, Drahokoupil, Zollman, Pečinka, Kušnír, R.Klička

Stř.: Vrážel, Voříšek, Musil

Sestava hostí: Jahelka, Vilím, Sekyrka, Paštyka, Havelka, Vácha, Půlpán, M.Moravec, Tejnecký, Drbohlav, L.Moravec

Stř.: Šoupal, Dont, Hošek, Havlíček

Domácí se neustále potýkají s nedostatkem hráčů a když se k dlouhodobě zraněným Štěpánovi, Stejskalovi a Kroupovi (operace vazů) přidají další absence, tak musí trenér sestavu doslova lepit jak se dá.

Ostřešanští měli od začátku mírně navrch a když  Dřítečtí nevyužili tři brejkové situace ze začátku utkání, hosté potrestali  jejich dvě hrubky v obraně a ujali se vedení 2:0.

Tři minuty po gólu L.Moravce, snížil po hezké kombinaci se Zollmanem Kušnír na 2:1.

Domácí řady posílil Vrážel, Dřítečtí zvýšili svůj tlak na soupeřovu bránu a vypadalo to na obrat zápasu. Vyrovnávací branka Kušníra okamžitě po rozehrání druhé půle, padla již v rekordní 14.  vteřině!!!

Bohužel střídající Šoupal upravil z brejku na 2:3 a v samotném závěru zápasu, při hře Dřítče „vabank“ pojistil vítězství Ostřešan Vácha.

Hosté z šesti střel na branku Vávry dali 4 góly a tak si zaslouženě odvážejí všechny tři body domů.

Dříteč prohrála druhé domácí utkání za sebou a to je situace, dlouhodobě nevídaná . . . . . . .