Branky za domácí: Klofanda (61.), Kušnír (75.).

Za hosty: J.Richter (3.), Jánoš (24.), Krsek (40.)

Rozhodčí : Kykal, Kostka, Felkl.

ŽK – 3:1

ČK – 0

Diváků: 90

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Pluhař, Zollman, Pečinka, Musil, Vrážel, Klofanda, Michňák, Kušnír, Závorka.

Stř.: Voříšek, Hausner.

Sestava hostí: Hampl, M.Pech, Hladík, B.Pech, Křovák, Parůžek, Luxman, Víša, Krsek, J.Richter, Jánoš.

Stř.: R.Richter, M.Hanovec.

Katastrofální hra zkušeného domácího mužstva od první minuty utkání zapříčinila poločasový stav 0:3! pro hosty. Veškeré pokyny udělené trenérem před zápasem zůstaly bohužel „zamčené“ v dřítečské kabině . . . . .

Již ve 3. min. J.Richter pohodlně skóroval, když dokopl Frintou vyraženou střelu do prázdné branky. Dřítečtí se směrem dopředu totálně herně trápili a navíc jim tentokrát nefungovala ani obrana.Ve 24. min. bylo s domácími ještě hůře, druhý gól Opatovic vstřelil z hranice malého vápna zcela osamocený Jánoš.

40. min. znamenala navýšení skóre již na 0:3 pro hosty. Krsek zahrával trestný kop z prostoru levé čáry a k údivu všech hráčů i diváků míč propadl za skoprnělou dřítečskou obranu, odrazil se od drnu a zapadl do levé šibenice Frintovi svatyně. . . .

Poločasová bouřka v domácí kabině přinesla své ovoce a Dříteč začala postupně přebírat otěže zápasu. Po rohovém kopu v 61.min se hlavou trefil Klofanda a snížil na 1:3. Od této chvíle se valil na bránu Opatovic jeden útok za druhým, bohužel své 100%. šance neproměnil Kušnír ani následně Michňák. Druhý gól z hlavy Kušníra v 75.min. znamenal další zvýšení domácího tlaku na bránu Hampla.

Bohužel se Dřítečským do konce hrací doby již vyrovnat nepodařilo a tak nepříjemné výsledkové překvapení bylo na světě . . . . .