DŘÍTEČ – MORAVANY „B“ 2:2

DŘÍTEČ – MORAVANY „B“ 

Výsledek: 2:2 (0:1)

Branky za domácí: Kušnír 2x –  59. z pen., + 71.

Za hosty: Mikan 13. min., Kubík 51. 

Rozhodčí : Oulický, Zahradník, Kovárník. 

ŽK – 2:3 , ČK – 0 , Diváků: 40

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Vrážel, Klofanda, Pluhař, Hausner, Zollman, Bednář, Voříšek,  Michňák, Kušnír.

Stř.: Pleskot (46.), Musil (47.), Pečinka (80.), Vrška (88.).

Sestava hostí: Raba, Sokol, Kubík, Hurta, Horák, Kulhánek, Bakeš, Hynek, Blajda, Mikan, Švadlenka.

Stř.: Fibikar (88.). 

Domácí měli výborný vstup do zápasu a už ve 30. vteřině vyškrábl Raba střelu Kušníra konečky prstů na levou tyč a míč doputoval pouze na roh . . . . Ve 12. min. minul Kušnírův pokus jen těsně pravou tyč hostí.

První delší pobyt Moravanských před domácí svatyní znamenal jejich vedoucí branku, kterou vstřelil z vápna ve 13. min. pod padajícím Frintou Mikan. Tento úspěch hosty nastartoval, začali produkovat svůj kvalitní kombinační fotbal a domácí pomalu vypadli z role.

Do přestávky hosty vystrašil už jen nepřesný pokus Kušníra mimo Rabovi tyče.

Do druhé půle sice domácí prostřídali, ale hra se opět odvíjela dle moravanských not a tak se nikdo z diváků ani příliš nedivil, když v 50. min. po rohovém kopu zavěsil z „voleje“ rozběhnutý Kubík a upravil stav na 0:2.

V tu chvíli by na Dříteč nikdo nevsadil ani pětník . . . .

Prapor domácích tak musel pozvednout kdo jiný než kapitán Vrážel. V 59.min. pronikl s míčem do vápna, kde byl faulován a vybojoval tak pokutový kop. K němu se postavil šutér Kušnír a prudkou střelou pod horní tyč snížil na 1:2.

Tento moment vlil do žil domácích novou energii  a výsledkem toho byla vyrovnávací branka Kušníra v 70. min., když dorazil skákavou střelu Hausnera, kterou „neukočíroval“ Raba.

Hosty to příliš nevykolejilo a v 75. min. orazítkoval břevno Frintovi brány výborný Kulhánek.

Hra se rychle přelévala z jedné strany na druhou a posledních 10 min. utkání bylo jen pro silné nervy . . . . . Několik závarů před svou brankou přežili domácí s velkým štěstím.

Navíc v 86. min. zahrával hostující Švadlenka pokutový kop, ale jeho nepříliš povedenou střelu výborný Frinta lapil! Nedlouho po té stejný hráč tak nešťastně hlavičkoval, že málem poslal dlouhatánský aut Pluhaře do vlastní brány.

A aby toho nebylo málo, tak v 90. min. smolař Švadlenka „zachránil“ domácím aspoň bod, protože ve 100% šanci přestřelil z 6 metrů dřítečskou bránu!! . . . .

Zlatý bod  a pochvala pro Dřítečské za bojovnost ve druhé půli a parádní výkon Frinty.

Komentáře nejsou povoleny.