Branky za domácí: Hausner 2x (12.,78.), Pleskot (4.).

Rozhodčí : Říha Filip + laici..

ŽK – 0

ČK – 0

Diváků: 50

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Drahokoupil, Klofanda, Pečinka, Lancinger, Zollman, Pleskot, Voříšek, Kušnír, Hausner.

Stř.: Flídr.

Sestava hostí: Zasadil, Šimon, Šmeral, Balog, Svatoš, Dalecký, Horyna, Machala, Klimt, Mareš, Kuric,

Stř.: nikdo.

Dřítečtí nastoupili k zápasu „o ničem“opět v nekompletní sestavě, stejně tak rozhodčí a Libišanští jen o deseti.

V úmorném teple začali lépe domácí a na hřišti se odehrával souboj Kušnír versus Zasadil. Ten trval prakticky po celé utkání a zvítězil v něm výborný brankář hostí, který zlikvidoval všechny gólové střely domácího útočníka a že jich bylo . . . . .

Ve 4. minutě uklidil do sítě vyraženou střelu Kušníra Pleskot. Ve 12.min. upravil stav na 2:0 Hausner, když překonal hostujícího golmana střelou z voleje.

Domácí se vedením uspokojili a Libišanští hráči toho dokonale využili. Zapnuli na vyšší level a otočili skóre na 2:3. Výborný Kuric zkompletoval během deseti minut čistý hattrick.

Na konečných a spravedlivých 3:3 upravil svým druhým gólem v 78.min. Hausner.