Za domácí: Derner (19.), Vrážel (82.), Zollman (84.)
Rozhodčí: Málek, Školout, Šindler
ŽK: 3:2
Dříteč: Frinta, Klofanda, Picka, Vrážel, Pluhař, Musil, Bednář, Drahokoupil, Pečinka, Kušnír, Derner. Stř.: Zollman, Pech M., Voženílek

Bohdaneč: Jezdinský, Virt, Klement, Bohatý D., Žurek, Molek, Kvapil, Flekr, Kalinin, Peleška, Musil. Stř.: Bohatý P., Uhlíř

Závěrečné utkání podzimní části začali lépe hosté a zaslouženě se ujali vedení už v 9. minutě brankou Kvapila. Domácím se podařilo vyrovnat hlavičkou Dernera z 19. minuty, když byl dříve u míče než brankář Jezdinský. I nadále měli častěji míč na kopačkách pohyblivý hráči Bohdanče, které herně dirigoval výborný Kvapil. Dřítečtí hrozili hlavně ze standartních situací, které se hostující obraně špatně bránily. Těsně před odchodem do kabin spálil stoprocentní gólovku zkušený Molek a domácí si zhluboka oddechli . . . . .

Druhá půle začala podobně jako první a tak nebylo divu, že v 58.min. se otevřel střed dřítečské obrany a bleskově toho využil ke vstřelení vedoucího gólu Peleška. Domácím nezbývalo nic jiného než hru zjednodušit a nakopávat dlouhé míče směrem na bránu Jezdinského. V 82.min. poslal z pravé strany přesný centr M.Pech na hlavu Vrážela a ten si už věděl s míčem rady a vyrovnal na 2:2.

Za dvě minuty bylo dílo zkázy pro hosty dokonáno . . . . . Po rohovém kopu se do míče opřel střídající Zollman a propálil vše co mu stálo v cestě. Brankář hostí sice balon vyrazil, ale bylo to již za brankovou čárou.

Utkání ve kterém byli Bohdanečtí lepším mužstvem, tak nakonec dopadlo zcela opačně, ale takový je někdy fotbal . . . . . .

Dřítečtí se díky třem bodům posunuli na velice pěkné páté místo tabulky a mohou se v klidu připravovat na jarní boje.