Dříteč – Křičeň 7:3

Dříteč – Křičeň

Výsledek: 7:3 (4:2)

Branky za domácí: Michňák 3x (7.,57.,83.), Kušnír 2x (28,66.), Vrážel (4.), Zollman (20.).

Za hosty: Kučera (15.), Koki (25.), Vančura (90.).

Rozhodčí : Petr, Blažek, Hruška.

ŽK – 2:5

ČK – 0

Diváků: 40

Sestava domácích: Frinta, Bednář, Drahokoupil, Pluhař, Pleskot, Musil,Vrážel, Zollman, Hausner, Michňák, Kušnír.

Stř.: Horáček, Klofanda.

Sestava hostí: Štěpánek, Hanzl, Vácha, Hackenberg, Malý, Gloza, Vančura, Urbanec, Tomášek, Kučera, Koki.

Stř.: Biath, Zeman, Půlpán, Tichý.

Domácí si byli dobře vědomi svého postavení v tabulce a tak do utkání vlétli jako uragán. V 7. min. svítil na tabuli stav 2:0 pro Dříteč. Ve 4.min. se po centru Hausnera trefil krásně hlavou – „koníčkem“ kapitán Vrážel a v 7. min. střela Michňáka „šajtlí“ z 20 metrů přeletěla překvapeného Štěpánka. Hosté se však ze šoku velice rychle oklepali a začali produkovat svůj rychlý útočný fotbal.V 15. min. byli odměněni za aktivitu snižující brankou Kučery, který se trefil z „první“ po centru zleva.Dále se hrálo ve vysokém tempu „nahoru-dolů“ a obrany na obou stranách měli spoustu práce.Na 3:1 pro Dříteč zvýšil ve 20.min. pěknou střelou z „voleje“ po rohovém kopu Zollman.Místo uklidnění však domácí inkasovali ve 25.min.branku, kterou vsítil dorážkou Koki.Za 3 minuty už svítil na ukazateli stav 4:2 – střelu Vrážela dorazil pohotově Kušnír.Poté se tempo zápasu v narůstajícím horku uklidnilo a všichni hráči se těšili na poločasové osvěžení.Uklidňující gól pro domácí vsítil v 57. min. umístěnou střelou k levé tyči aktivní Michňák.Dřítečské definitivně uklidnila druhá branka Kušníra z 66.min., kdy se přesně trefil přízemní ranou k pravé tyči. Téměř 100%. efektivitu střelby Dřítečských v zápase, potvrdil v 83.min. Michňák, který po přihrávce Zollmana a následné individuální akci zakončené „blafákem“ uzavřel svůj hattrick. Tečovaná střela Vančury z 90.min. definitivně podtrhla celkové skóre zápasu na 7:3 pro domácí. Dřítečským hráčům patří pochvala za bojovnost a tentokrát i za kvalitní hru s efektivním zakončením, které jim zajistilo důležité tři body v utkání proti kvalitnímu týmu z Křičně.