Branky za domácí: Michňák 2x (39.,82.), Vrážel 2x (67.,70.), Bednář (58.).

Rozhodčí : Šebetka, Hendrych, Klusák.

ŽK – 1:2

ČK – 0

Diváků: 40

Sestava domácích: Frinta, Bednář, Drahokoupil, Pluhař, Pleskot, Horáček, Klofanda, Vrážel, Musil, Michňák, Kušnír.

Stř.: Voříšek, Mikulecký.

Sestava hostí: Černohubý, Hora, Englich J., Krajíček, Cabicar, Hegar, Vajer O., Šibal, Šmejda, Vajer J., Vinař.

Stř.: nikdo.

Úvod utkání patřil lépe se pohybujícím hostům a už ve 2. min. vychytal Frinta ve 100% šanci kapitána Dašic O.Vajera. Ve 14.min. vstřelili Dašičtí dokonce branku, ale ta jim nabyla uznána pro ofsajd.

Domácím se herně nedařilo, za zmínku stojí snad jen nebezpečný trestný kop Vrážela z 8.min. a břevno nastřelené Kušnírem v minutě 18.

Hosté stále využívali každé zaváhání Dřítečských k rychlým protiútokům a tak Frinta musel celý první poločas prokazovat své kvality.

Paradoxně se ve 40.min. ujali vedení domácí. Po pěkné kombinační akci Musil našel přesnou přihrávkou Michňáka a ten nemohl minout prázdnou branku. Černohubého.

Přestávková promluva kapitána Vrážela k mužstvu padla na úrodnou půdu, protože domácí  viditelně zpřesnili kombinaci a začali mít herně navrch.

Po rohu z 56.min. dorazil volný míč do branky Bednář. Když se v 64. min. trefil z trestňáku přesně Vrážel a zvýšil stav už na 3:0, hosté začali pomalu odpadat . . . . .

V pohodě hrající Dřítečtí přidali ještě 2 pěkné branky a kosmetickou úpravu skóre na 5:1 zařídil krásnou střelou z 25 metrů zkušený J.Englich.

Dřítečským hráčům patří pochvala hlavně za kvalitní hru ve druhé půli, která znamenala třetí vítězství v řadě.