Dříteč „B“ – Vysoké Chvojno 0:0 (0:0)

Na závěr podzimu jsme přivítali Vysoké Chvojno, ale bohužel díky prohře v Mikulovicích se nejednalo o přímý souboj o druhé místo, „pouze“ souboj druhého se třetím. V již předem avizovaném a připravovaném posílení zasáhli do hry : Frinta – Dibelka,Hrůša,Vosyka,Morávek – Kašík,Mužík,Spěvák,Flídr – Pošva, Kroupa ovšem soupeř byl minimálně vyrovnaný. Náš tlak spočíval převážně ve středu hřiště, ovšem končil na hranici pokutového území a zakončení jsme se v prvním poločase téměř nedostali. V druhé půlce nastoupil na hrot Vondra, Kroupa se stáhl do zálohy a Mužík zůstal ve sprchách. Dostali jsme se i zakončení,ale bohužel bez golového efektu.Postupně šli na hřiště Vondrou,Kořenovský dolů pošva a Vosyka,ovšem v koncovce jsme zůstali bezzubý. Hosté také nic nevymysleli a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.S našeho pohledu se projevila neúčast koncového hráče do pokutového území, o jehož neúčasti již psal po utkání A týmu vedoucí mužstva J.Vinkler. V domácím celku spolehlivě zahrál na postu stopera Hruša u hostů stálo za povšimnutí pouze silně nervozní a místy až úsměvné chování trenéra na lavičce a posléze i na hřišti. Zimní přestávku strávíme s jednobodovým náskokem na 3.místě a 6bodovou ztrátou na vedoucí duo Chvojno ,AFK SKP. Se silně pozitivním skoré 43-19 můžeme být více než spokojeni a nezbývá než vyslovit přání ať je jaro lepší podzimu, a hráčům i trenérům popřát hezkou pauzu a dobrou zimní přípravu.
zapsal: P. Vávra