Dříteč “A” – Valy 0:6 (0:4)

Sestava Dřítče:Frinta – Dibelka, Bednář, Klofanda, Morávek – Hruša D., Pluhař, Spěvák, Pečinka – Flídr, Vrška.

Zápas odehrán: 19.4.2014

Střídání Dřítče:Vosyka V., Hruša P., Vondrouš

Zdravotními problémy zcela zdecimované mužstvo domácích nastoupilo v srchovském azylu s šesticí hráčů „béčka“ na soupisce. Hosté bojující o záchranu se ujali vedení hned z prvního útoku již ve 2.minutě, kdy do prázdné branky skóroval nikým neatakovaný Klas. Další zdravotní problém poslal na přeplněnou marodku dřítečských již v 16min. golmana Frintu. Toho musel v bráně nahradit nestárnoucí srdcař V. Vosyka.
Následně Flídr svoji superšanci neproměnil a hostující Völkl ve 26.min. z protiútoku zvýšil na 0:2 pro hosty. Valští byli v zakončení svých brejků velice produktivní a tak není divu, že v poločase vedli již o 4 branky. Druhá půle se odehrávala celkem v poklidu, Dřítečtí se snažili o vstřelení alespoň čestného úspěchu, ale branku by zřejmě nedali ani do rána… Valští stvrdili zasloužený zisk tří bodů ještě dvěma góly v závěrečné desetiminutovce.