DŘÍTEČ „A“ – ÚJEZD „A“ 0:8

DŘÍTEČ „A“ – ÚJEZD „A“

Výsledek: 0:8 (0:4)

Branky za domácí:

Za hosty: Homba 3x (12., 36., 74.), Gočaltovský 2x (51., 79. z pen.), Molnár 6. z pen., Bendig G. 26., Norek 87. min.

Rozhodčí : Matyáš, Rambousek J., Kobera.

ŽK – 2:3

ČK – 0

Diváků: 71

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Vrážel, Skřivánek, Pleskot, Pallas, Pejcha, Daněk, Blahota, Bureš, Kušnír (46. Zezulka).

Sestava hostí: Jandák, Mindek, Chlumecký, Zounar, Molnár, Vohralík (62.Norek M.), Linha, Gočaltovský, Bendig G. (57. Petříček), Homba, Doseděl (71. Rozsévač).

Domácí se čtyřmi hráči „B“ týmu zapsali čtvrtou prohru v řadě a velice rychle se propadají ke dnu tabulky.

I když utkání mělo jasného favorita, tak se od začátku hrála oboustranně otevřená partie a brankáři se rozhodně nenudili.

Katastrofu pro Dřítečské předznamenal v 6. min. nesmyslný penaltový zákrok obrany a tím i laciné vedení pro hosty. Obranná řada domácích se bohužel nepoučila a darovala doslova na „zlatém podnosu“ další dvě branky Újezdským. A když ve 36. min. vstřelil svůj druhý gól Homba, bylo o vítězi zápasu rozhodnuto.

Druhá půle nabídla téměř totožný průběh mače, kdy zkušení hostující hráči trestali další chyby domácích a to ještě střelec Homba neproměnil v 56. min penaltu č.2.

V poslední čtvrthodině Újezdští vstřelili ještě další tři góly včetně penalty č. 3 a zaokrouhlili výsledek do podoby dřítečského debaklu.

Pochvala pro domácí hráče Skřivánka a Pejchu. U hostí vynikli Homba a Gočaltovský.

Komentáře nejsou povoleny.