Dříteč „A“ – Újezd 5:1 (2:0)

Sestava Dřítče: Báča – Štěpán, Pluhař, Drahokoupil , Morávek – Kroupa (Frinta 80.), Spěvák, Klofanda, (Hrůša 67.), Jelínek – Kušnír (Pečinka 46.), Szanisló.

Střídání Dřítče: Frinta, Hruša, Pečinka

Branky Dřítče: 4x Spěvák, Jelínek

Dřítečští potvrdili roli favorita i když mladý a běhavý tým hostí jim nedaroval nic zadarmo. V 17.min. se postavil k exekuci trestného kopu A.Spěvák a nedal hostujícímu golmanovi šanci. To samé zoopakoval v 31.min. a zvýšil na 2:0, ale tentokrát to bylo s přispěním mladého golmana Hývla. I po obrátce za stálého vedra se hrál svižný fotbal a hosté si v 50.min.vypracovali gólovku , kterou bravurně zlikvidovala nová posila v brance Dřítče, golman Báča. V 60.min. zakončil čistý hattrick střelecky disponovaný Spěvák a zvýšil na 3:0.
V 74.min. po exkluzivní přihrávce Szanisla vstřelil premiérový gól také mladý Jelínek a skóre posunul na 4:0. Svůj střelecký koncert završil čtvrtou brankou v 76.min. záložník Spěvák ml. První vychytanou nulu Báči a tím i radost pro pokladníka Dřítečského týmu, nakonec pokazil střídající Bosman v 89.min., kdy z brejku uzavřel skóre na konečných 5:1.
Pochvala patří jak domácímu celku za kvalitní hru, tak i pro hosty, kteří hráli otevřený fotbal
bez záludností až do konečného hvizdu.
zapsal J. Vinkler

Komentáře nejsou povoleny.