Branky za domácí: Kušnír (36.), Černohorský (71.).

Za hosty: Mindek 2x (22. + 63.), Huňáček (30.), Sobotka (43.), Dvořáček (60.), Petříček (84.).

Rozhodčí : Šeps, Ďuriš, Šmaha.

ŽK – 3:2

ČK – 0:1 – v 72. min. Chlumecký po druhé ŽK.

Diváků: 50

Sestava domácích: Slabý, Bednář, Zollman, Klofanda, Voříšek, Hausner, Vrážel, Daněk, Michňák, Černohorský, Kušnír.

Stř.: Horáček, Lancinger, Picka.

Sestava hostí: Hývl, Rozsévač M., Chlumecký, Doležal, Rambousek, Rozsévač J., Petříček Jakub, Petříček Jiří, Mindek, Sobotka, Huňáček.

Stř.: Dvořáček, Záruba M., Záruba K., Vohralík.

Dřítečským se utkání s neoblíbeným soupeřem hrubě nepovedlo.

Lehkonozí hostující hráči byli u všech míčů dříve, rychle kombinovali a nešetřili ani potřebným důrazem.

V 7. min. pěkně vystřelil Vrážel, ale pouze těsně vedle. Následně neproměnili dvě tutovky Huňáček se Sobotkou a nebezpečnou střelu Kušníra z úhlu vyrazil pozorný Hývl.

Újezd se ujal vedení ve 22. min. brankou Mindeka a za osm minut zvýšil na 0: 2 Huňáček, když pěkným „bodlem“ z hranice velkého vápna překvapil debutanta v domácí bráně Slabého.

Ve 36. min. se domácím podařila pěkná kombinační akce a po přesném centru Bednáře se prosadil hlavou Kušnír.

Naděje domácích na zvrat však trvaly pouze do 43.min., kdy nepovedenou „malou domů“ uklidil pohodlně do domácí sítě Sobotka a zvýšil tak na 1:3 pro hosty.

Po důrazné přestávkové domluvě, která proběhla v domácí kabině se dostal ve 48. min. do dobré šance Hausner, ale zakončil nepřesnou střelou mimo bránu hostí.

Pak už otěže zápasu převzali Újezdští a po pěkných akcích postupně navyšovali skóre až na 1:5. Snížení debutanta Černohorského ze 71. min. na 2:5 už přišlo příliš pozdě.

Tečkou za zápasem byla branka J.Petříčka, který ji odevzdaným Dřítečským dokázal vstřelit i v době, kdy hosté již hráli pouze o deseti . . . . .