Branky za domácí: Vrážel z penalty (24.), Musil (78.).

Za hosty: Bílý (14.min.), Růžička (21.).

Rozhodčí : Hamrník, Rousek, Žák.

ŽK – 2:0

ČK – 0

Diváků: 50

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Klofanda, Pluhař, Pečinka, Hausner, Vrážel, Černohorský, Pleskot, Voženílek, Musil.

Stř.: Křepela, Lacina, Mužík.

Sestava hostí: Klinecký, Mzyk, Koreček, Večeřa, Mareš, Kmoníček, Roman, Štěpán, Bílý, Růžička, Poláček.

Stř.: nikdo.

Dřítečtí nastoupili se 4 hráči „B“ týmu a hostů přijelo pouze 11, tak vypadaly soupisky bodově „chudých“ mužstev OP, která se potkala v 8. kole této soutěže.

Pokyny trenéra domácích zůstaly opět jenom v kabině a tak Torpedo bylo od začátku více na míči a již ve druhé minutě mohl otevřít skóre Poláček, ale naštěstí pro domácí minul . . . .

Na druhé straně Voženílkův pokus o střelu z voleje ve vápně skončil neúspěchem.

Fotbalovější hosté se dočkali ve 14.min., kdy nikým neatakovaný Bílý proběhl kolem pravé postranní čáry a se štěstím protlačil míč do brány. Aby toho nebylo málo, tak po náběhu na přední tyč, zvýšil ve 21.min. po rohu na 0:2 bývalý golman Pardubických hokejistů Růžička.

Ve 24.min. byl faulován Pleskot a Vrážel z následné penalty upravil stav zápasu na 1:2.

Ve 30.min. nastřelil hlavou Voženílek břevno a také hosté zahodili do poločasu několik dobrých příležitostí ke skórování.

Hráči Torpeda byli aktivnější i ve druhé půli, ale své šance naštěstí nedokázali proměnit. A tak následně přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu Musila ze 78.min.

Aspoň jeden „zlatý“ bod pro Dříteč zajistil svým akrobatickým zákrokem 5 minut před koncem Frinta, když doslova vyškrábl rukou míč směřující za brankovou čáru . . . . . .