DŘÍTEČ „A“ – STARÝ MÁTEŘOV „A“ 5:1

DŘÍTEČ „A“ – STARÝ MÁTEŘOV „A“

Výsledek: 5:1 (1:1)

Branky za domácí: Štěrba (7.), Pejcha (64.), Polzer (65.), Kušnír (67.), Bednář (89.) min.

Za hosty: Kaválek (4.) min.

Rozhodčí : Rambousek, Pemčák, Balog.

ŽK – 2:3,

ČK – 0

Diváků: 65

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Vrážel, Skřivánek, Pleskot (46. Polzer), Bednář, Štěrba (66.Pečinka), Pejcha, Klamta (51.Červinka), Kušnír, Pallas (46. Bureš).

Sestava hostí: Svichkar, Veselák, Škopek (46.Sejbal), Kučera, Janeček, Kaválek, Komárek, Nägele (66. Nedělka), Antonijevič, Tomiška, Fenyk.

Utkání nekompletních týmů v parném počasí začalo lépe pro hosty, kteří se ujali vedení již ve 4. min., když po rychlém brejku skóroval Kaválek. Domácí naštěstí brzy odpověděli a to v 7. min., když po pěkné nahrávce Kušníra uklidil míč do „prázdné“ Štěrba.

Další průběh zápasu byl atraktivní hlavně pro diváky, bohužel kvalita hry byla spíše průměrná.

Do poločasové přestávky měli více šancí Máteřovští, ale aktivní Fenyk nastřelil jen břevno a na druhé straně několik projektilů Kušníra nenašlo svůj cíl.

Po pauze a dvojnásobném Dřítečském střídání to byli paradoxně hosté, kteří se dostali do velkého tlaku a ten vyvrcholil neproměněnou tutovkou Fenyka v 55. min.

Pak přišlo nečekané a rychlé „KO“ ze strany domácích, kteří během 4 minut po rychlých kombinačních akcích vstřelili tři branky. Máteřovští se stále nevzdávali, ale když neproměnili další dvě loženky, tak byli v 89. min. potrestáni Bednářovou gólovou hlavičkou. Této brance ještě předcházely dvě nastřelené tyče nejlepším hráčem domácích Kušnírem.

V prvním utkání nového ročníku OP tedy domácí zaznamenali důležité tříbodového vítězství.

Komentáře nejsou povoleny.