DŘÍTEČ „A“ – Staré Hradiště 8:2

DŘÍTEČ „A“ – Staré Hradiště

Výsledek: 8:2 (2:1)

Branky za domácí: Louda 4x (65.,72.,84.,87.), Daněk 2x (2.,54.), Skřivánek (43.), Štěrba (75.) min.

Za hosty: Kovárník (6.), Chovanec (78.).

Rozhodčí : Školout

ŽK – 0:2

ČK – 0

Diváků: 84

Sestava domácích: Frinta, Pleskot (Pečinka), Horáček, Skřivánek, Pluhař, Zeman (Klamta), Pejcha, Daněk, Kubista (Štěrba), Louda, Vrážel.

Sestava hostí: Dörfl, Havlík, Ondřej, Klodner, Cempírek, Kovárník, Večeřílek, Chovanec, Kasal (Ulrich), Buš, Holanec.

Hra v první půli byla celkem vyrovnaná, na brzké vedení domácích stačili Hradišťáci ještě rychle odpovědět, ale díky „šatňáku“ Skřivánka skončil poločas 2:1 pro Dříteč.

Po obrátce se hosté snažili o vyrovnání, ale po gólu Daňka se jejich hra doslova rozsypala a domácí tak v pohodě splnili brankovou „normu“ z posledních utkání. Za zmínku ještě stojí 4 „banány“ Loudy, které nastřílel za pouhých 25 min.!

Za týden Dřítečtí zajíždí na hřiště dalšího celku z čela tabulky a to do Jaroslavi.