Dříteč „A“ – St. Máteřov „A“ 1:2 (1:2)

Sestava Dřítče: Frinta – Haan, Pluhař, Klofanda, Morávek – Hruša, Stejkal, Spěvák, Pečinka – Jelínek, Kušnír

Střídání Dřítče:Dibelka, Kroupa, Bednář

Brank Dřítče: Hruša

Podmáčený terén spíše za hranicí regulérnosti, lépe vyhovoval „nakopávané“ v podání hostů. Přesto se v 11.min. pohotovou střelou z hranice vápna prosadil „nouzový“ záložník Hrůša a domácí vedli 1:0. Máteřovští otočili skóre Vašíčkem během pouhých tří minut, když využili zbytečných ztrát míče Dřítečských na polovině hřiště. Nutno říci, že druhý zásah Vašíčka do levé šibenice Frintovy brány, měl ligové parametry. Další průběh utkání, kromě zhoršujícího se terénu, ovlivnilo přísné vyloučení Kušníra v 63.min. po 2.Ž.K.
Domácí nasadili zbylé čerstvé síly, přeskupili své řady a jednoduchým nakopáváním míčů zatlačili hosty do hluboké defenzívy. V rozmezí 70. Až 85.min. si vytvořili pět „gólovek“, které zázračně zneškodnil brankář Procházka a zajistil Máteřovu cenné tři body.
Zápas se bohužel nevydařil jubilujícímu (ukončení činnosti) sudímu Triandafilu. Sporné vyloučení Kušníra po signalizaci pomezního Pavlase bylo necitlivé a likvidační skluz hostujícího Žďárského na kotník Spěváka by zasloužil jednoznačně červenou kartu, pokud tedy má rozhodčí za úkol chránit zdraví hráčů…
I přes prohru zaslouží oslabení Dřítečští pochvalu za bojovnost, ale tentokrát jim bohužel fotbalový Bůh nakloněn nebyl.

zapsal J. Vinkler

Komentáře nejsou povoleny.