Za hosty: Hajcman 3x (13, 43, 68. min.), Fabián 19. min.

Rozhodčí : Kopecký, Říha, Svědiroh.

ŽK – 0:3

ČK – 0

Diváků: 35

Sestava domácích: Frinta, Pleskot, Vrážel, Bednář, Pečinka, Štěrba, Daněk, Hajcman, Kubista, Linha, Fabián.

Stř.: Musil, Blahota, Vondrouš T., Chvojka.

Sestava hostí: Václavek, Trupl, Beran, Třešňák, Kochan, Maivald, Kuchta, Doležal, Dostál, Nedvěd, Skuček.

Stř.:

Závěrečné soutěžní utkání se odehrálo v dopoledním vedru a možná pro někoho překvapivě skončilo vítězstvím domácích.

Podle očekávání Srchovští, kteří nastoupili pouze s 11 hráči, lépe kombinovali a díky tomu měli míč častěji na svých kopačkách.

Paradoxní bylo, že hned první střela domácího Hajcmana ze 13.min. skončila v síti Václavka.

Za dalších šest minut uklidil Fabián přihrávku Štěrby do „prázdné“ a Dříteč už vedla 2:0. I když Srchovští měli i nadále více ze hry, tak domácí obrana v čele s Frintou nemusela řešit žádné velké problémy.

Navíc se Hajcmanovi podařilo ve 43. min. vstřelit „šatňák“ a do kabin se šlo za stavu 3:0 pro Dříteč.

Do druhé půle nastoupili Srchovští už pouze o 10 hráčích a zápas se tak mohl v poklidu dohrát. V 60 min. vyslal na domácí bránu pumelici Kochan, Frinta jeho střelu vyrazil a po následném rohového kopu pak Doležal orazítkoval hlavou břevno.

V 68. min. vstřelil svou třetí branku Hajcman a svým hattrickem uzavřel nepovedenou 14. sezonu Dřítečských v OP, která pravděpodobně skončí sestupem do nižší soutěže.