DŘÍTEČ „A“ – SEZEMICE 6:1

DŘÍTEČ „A“ – SEZEMICE

Výsledek: 6:1 (2:0)

Branky za domácí: Balog 3 (31.,70.,89. min.), Daněk (7.), Vosyka (59.), Černohorský (90.+1).

Za hosty: Knaute (54.).

Rozhodčí : Mencl, Robovský, Hruška.

ŽK – 3:1

ČK – 0

Diváků: 100

Sestava domácích: Frinta, Vrážel, Klofanda, Vosyka, Novák, Pluhař, Musil, Daněk, Hajcman, Balog, Linha.

Stř.: Štěrba, Pečinka, Černohorský.

Sestava hostí: Polišenský, Valenta, Blažek, Tláskal, Horák, Řehák, Holeček T., Adámek, Kmetík, Lát, Knaute.

Stř.: Štorek., Vaněk, Marek.

Derby utkání začali domácí tlakem do soustředěné obrany Sezemic. Tu poprvé prolomil v 7. min. Daněk, když „z první“ umístil do branky dalekonosný pas Klofandy. Sezemický golman se v bráně nenudil, v 10. min. ho parádní ranou k tyči protáhl Novák a za pět min. po té vystřihl nepřesné nůžky Balog. Dřítečtí se dočkali dalšího gólu ve 31. min. po průniku Musila, který naservíroval míč na malé vápno Balgovi – 2:0.

Hosté nastoupili do druhé půle živěji a již ve 54. min. byli odměněni kontaktní brankou Knauteho na 1:2. Ta odstartovala aktivní snahu Sezemických o vyrovnání. V následujících minutách se několikrát odehráli souboje nejlepšího hráče hostí Knauteho s golmanem Frintou, který byl naštěstí vždy úspěšnější.

V 59. min. potrestal chybu brankáře Polišenského Vosyka a profesorským lobem zvýšil na 3:1 pro Dříteč. Knaute pokračoval i nadále v zahazování vyložených šancí a tak přišel v 70. min. zákonitý trest v podobě gólu Baloga. Uklidil přesně k tyči krásnou průnikovou přihrávku mladého Nováka. Tato branka definitivně srazila hosty na kolena a ti ještě v závěru inkasovali dvakrát.

Nejprve v 89. min. uzavřel hattrick zkušený Balog a v 90. min. stanovil konečné skóre na 6:1, po přihrávce Nováka, střídající Černohorský.

Celkově zaslouženě pro Dříteč i když na začátku druhé půle to domácím na hřišti opět povážlivě drhlo . . . .