Za hosty: Kmetík (13.), Sušil D. (16.) min.

Rozhodčí : Šváb, Pemčák, Urbancová.

ŽK – 0:2

ČK – 0

Diváků: 105

Sestava domácích: Frinta, Horáček (80. Pallas), Vrážel, Skřivánek, Bednář, Klamta (46. Blahota), Pejcha, Daněk, Polzer, Kušnír, Bureš.

Sestava hostí: Báča, Sušil P., Blažek, Reinberg, Tláskal, Markl, Karel, Sušil D., Jiroušek, Bukač, Kmetík.

Derby mužstev z opačných pólů tabulky přineslo kvalitní fotbal a stovce přítomných divákům se muselo líbit.

Domácím se vstup do zápasu vůbec nepovedl, hráli zakřiknutě, nepřesně a díky tomu svítil na ukazateli již v 16. min. stav 0:2. Ve 13. min. propadlý míč za obranu pohodlně uklidil do brány Kmetík a za 3 minuty poté navýšil D. Sušil krásnou střelou k tyči skóre na 0:2. Tento vývoj utkání s Dřítečskými otřásl a jen díky několika výborným zákrokům Frinty se do poločasu skóre nezměnilo.

Ve 47. min. perfektní rozehrávkou z trestného kopu našel Kušnír hlavu rozběhnutého Vrážela, který se v zakončení nezmýlil a upravil stav na 1:2. Branka vlila do žil domácích pozitivní energii, hosté naopak zcela vypadli z „role“ a zápas tímto momentem nabral potřebné „grády“. Dřítečtí se snažili o vyrovnání, ale v tom jim několikrát zabránil výbornými zákroky bezchybný golman Báča. Všechny Sezemické brejkové šance vyřešil Frinta a jednou mu pomohlo i břevno po střele D. Sušila.

Závěrečný drtivý tlak domácích i přes několik velkých šancí, bohužel již vyrovnání nepřinesl.

Utkání ozdobily výkony obou golmanů a dobře zahrál u hostí i D. Sušil s Blažkem. Na Dřítečské straně se dařilo Pejchovi s Vráželem.