Branky za domácí: Linha (15. min.), Michňák (39.min.)

Za hosty: Kasal (19.), Školník (54.min.), Fidler (86.min.).

Rozhodčí : Říha, Málek, Dostál.

ŽK – 0:3

Diváků: 60

Sestava domácích: Frinta, Bednář, Černohorský, Klofanda, Horáček, Musil, Daněk, Vrážel, Linha, Michňák, Štěpán.

Stř.:  Pečinka, Štěrba.

Sestava hostí: Junek, Skoupý, Šmaha, Moník, Metelka, Fidler, Franc, Spěvák, Školník, Kasal, Ovečka.

Stř.: Vasilev, Tudorie.

Domácím hráčům se utkání opět nepovedlo, v jejich hře chyběla organizovanost, bojovnost i větší nasazení a proto si připsali hrozivou, již sedmou prohru v podzimní části soutěže.

Bohužel už tradičně mizerný začátek Dřítečských znamenal, že výborný Frinta musel do desáté minuty vyřešit tři gólovky hostí, které měli postupně Školník, Spěvák a Kasal?! . . . .

Kanonýr Linha se zastřeloval v 6. min., kdy trefil levou tyč, aby následně v 15.min. otevřel po centru Musila hlavou skóre zápasu – 1:0.

V 19. min. poslal zleva centrovaný balon Moník a ten přistál přesně na  hlavě zcela volného Kasala, který dalekonosnou hlavičkou z velkého vápna přeloboval Frintu a srovnal na 1:1.

Po rychlém brejku a přesném zakončení Michňáka šla Dříteč ve 39.min. do poločasového vedení 2:1.

Hra domácích se po obrátce přece jen zlepšila, ale po „ofsajdové dorážce“ v 54.min. skóroval

hostující Školník – 2:2. . . .

Na rozuzlení zápasu museli diváci čekat až do samotného závěru. Po rohu hostů v 82 min. a následném závaru musel Frinta bravurně zlikvidovat hned tři dorážky Rohoznických v malém vápně.

Bohužel ani to Dřítči nepomohlo a po velké hrubce obrany, která nechala v 86.min. ?! bez povšimnutí Kasala, bylo o výsledku utkání rozhodnuto – 2:3.