Branky za domácí: Vrážel (4x), Louda (3x), Kubista, Pejcha.

Rozhodčí : Matyáš, Křtěn, Uhlíř – laik.

ŽK – 1:1

ČK – 0

Diváků: 50

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Skřivánek, Kumpan, Pluhař, Štěrba, Pejcha, Daněk, Pečinka, Louda, Vrážel.

Stř.: Kubista, Musil, Fabián.

Sestava hostí: Hochman, Šimák, Vrzal, Bidlo, Staněk L., Kloboučník, Jelínek, Adamec, Kabeláč, Mávr, Hladík.

Stř.:

Hosté nastoupili pouze s deseti hráči, ale Dřítečským trvalo celých 20 minut než si otevřeli svůj brankový účet. Hrálo se na jednu bránu a do kabin se šlo za stavu 4:0 pro domácí.

Druhou půli už Přelovičtí odehráli v plném počtu, ale ani to je nezachránilo od dalšího pětigólového přídělu. Nutno říci, že se stále snažili o otevřenou nezáludnou hru a byli za ni odměněni aspoň čestným úspěchem.

V domácím dresu se střelecky nejvíce dařilo nestárnoucímu kapitánovi Vráželovi, který vsítil 4 branky a oslavil tak zároveň i své 45 narozeniny! Takže přejeme hodně zdraví a úspěchů do dalších let!!.

Gratulace samozřejmě patří i autorovi hattricku Ondrovi Loudovi!

Zisk tří bodů pro Dříteč je zcela zasloužený a jen tak dále . . . . .