Dříteč „A“ – Přelovice „A“ 2:4 (1:3)

Sestava domácích: Frinta, Hruša, Drahokoupil, Pluhař, Štěpán, Lepič, Zollman, Bednář, Pečinka, Pech M., Klofanda

Střídání Dřítče: Mužík, Szanisló, Pech B., Samšeňák

Branky Dřítče: Klofanda, Drahokoupil

Kluzký terén po dešťové přeháňce více vyhovoval běhavějším hostům a ti plně využili chyb v domácí defenzivě. Skóre otevřel v 19. min. Šprync, který se protáhl z pravé strany do vápna a obstřelil Frintu. Domácí o minutu na to bleskově vyrovnali ostrou ránou Klofany z trestňáku
na kterou brankář hostí nestačil vůbec zareagovat. Bohužel po dalším nedorozumění stoperů, skóre pozměnil ve 34.min. Přelovický Khun. Dřítečtí se sice snažili o vyrovnání, ale bez patřičné střelby to bylo těžko proveditelné. Slabší chvilku si ve 39. min. vybral i jinak vždy spolehlivý Frinta. Lehká střela Šprynce mu proklouzla pod tělem a tak se šlo do kabin za stavu 1:3.
Ve druhé půli se domácí sice snažili o větší pohyb a aktivnější hru, ale to se jim příliš nedařilo. Navíc v 61. min. díky Řehákovi, Přelovice odskočili na rozdíl tří gólů a tím bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto.
Drahokoupil v 79.min. přízemní ranou k pravé tyči už pouze korigoval na výsledných 2:4 pro hosty.
Domácím v kombinované sestavě se zápas vůbec nepovedl a přísnější měřítko za svůj výkon tak snese jen nejmladší člen kádru M.Pech.
Dvě prohry v domácích zápasech za sebou, to ve Dřítči hodně dlouho nepamatují! Je potřeba
se z chyb a prohry poučit a dobře se připravit na následujícího soupeře z Nemošic.