DŘÍTEČ „A“– OSTŘEŠANY 2:4

DŘÍTEČ „A“– OSTŘEŠANY

Výsledek: 2:4 (1:2)

Branky za domácí: 32. Michňák, 83. Michňák (z penalty)

Za hosty:   7. Vohradník, 22. Vohradník, 64. Vohradník, 77. Fiala

 Rozhodčí : Ortikov , Hamrník, Metelka.

 ŽK – 2:1

 ČK – 0:0

 Diváků: 60

 Sestava domácích: Frinta, Pleskot, Zollman, Klofanda, Mužík, Křepela, Daněk, Hausner (46. Chvojka), Musil (26. Voříšek), Vrážel,  Michňák.

Sestava hostí: Caha, Havelka, Paštyka, Hájek, Moravec, Drbohlav, Fiala, Vohradník, Půlpán (31. Ledvinka (87. Pechmann)), Pokorný, Vilím

Komentář k zápasu:

Domácí nastoupili k důležitému zápasu ve značně slepené sestavě a byť vědomi si důležitosti utkání, zaspali začátek, nezachytili tempo, a rychle prohrávali o dva góly. Po vynucených střídání na obou stranách Ostřešanští nepochopitelně zvolnili a obraz hry se najednou zcela změnil. Domácí si vypracovali několik velmi dobrých šancí, ale jak Klofanda, MVDr. Pleskot či Daněk neuspěli. Podařilo se jim pouze korigovat. Na konci poločasu po krásném vysunutí Vrážela a následné srážce s gólmanem hostí, kde rozhodovaly milimetry, získali domácí pouze žlutou kartu.

Po změně poločasu Dřítečtí vsadili vše na jednu, útočnou kartu. Úsilí vybojovat v utkání body vedlo k velkým oknům v obraně. Domácí tak inkasovali další dvě branky a díky nestárnoucímu a již legendárnímu Frintovi v brance jich nebylo víc. Stačili pouze snížit z pokutového kopu.

Komentáře nejsou povoleny.