Dříteč “A” – Opatovice „A“ 2:1 (1:1)

Sestava Dřítče:Frinta – Hruša, Drahokoupil, Klofanda, Morávek – Kroupa, Spěvák, Viselka, Pečinka – Kušnír, Bednář

Střídání Dřítče:Pluhař, Voříšek

Branky Dřítče:2x Kušnír

Domácí poprvé na jaře na svém hřišti začali aktivně a za prvních 10 minut si vytvořili jednu 100% a dvě dobré šance. Hosté udeřili z první vážnější akce ve 26. minutě, kdy se prosadil z pozice zavánějící ofsajdem, nejlepší hráč hostí Balog. Tato branka částečně utlumila aktivitu domácích a vypadalo to, že do kabin půjdou s náskokem hosté. Ve 40. min. po závaru v brankovišti, zahrál jeden z hostujících hráčů rukou. Z následné penalty se nemýlil Kušnír a vyrovnal stav na poločasových 1:1. Po obrátce se dřítečtí stále tlačili před branku Guldána a hosté na to odpovídali rychlými kontry. Díky Frintovi, který v 65. a 70. min. vychytal i s pomocí tyče super šance nebezpečného Baloga, trval stále nerozhodný stav. Větší vůli po vítězství měli nakonec domácí, kterým tři důležité body zajistil po individuální akci v 77. min. kanonýr Kušnír.