Dříteč „A“ – Opatovice 1:3 (0:2)

Branky za domácí: Zollman (63.min.)
Za hosty: Balog 2x (26.min. z pen. a 30.min.), P.Bartoníček (65.).

Sestava domácích: Frinta, Bednář, Drahokoupil, Pluhař, Hrůša, Klofanda, M.Pech, Nedvěd, Spěvák, Pečinka, Zollman.
Stř.: Kušnír, Szanisló.

Sestava hostí: Guldán, Jičínský, Šmeral, Trupl, Valenta, Kovařík, Jánoš, Hanovec, P.Bartoníček, Richter, Balog.
Stř.: Perůžek, Krsek, H.Bartoníček.

Oboustranně opatrná hra obou týmů na začátku utkání, nepřinesla žádné brankové příležitosti, ale postupem času získávalo herní převahu kvalitní a zkušené hostující mužstvo. Za svou pasivní hru pykali domácí poprvé ve 26.min., kdy po faulu na Baloga sám postižený vstřelil z penalty první branku. Než se Dřítečtí stačili oklepat z šoku, tak ve 30.min. po krásné individuální akci Hanovce ve vápně, zakončoval na 0:2 neomylně opět kanonýr Balog.
Po obrátce provedli domácí dvojnásobném střídání a okamžitě se to na jejich hře pozitivně projevilo. Opatovice se dostali do hluboké defenzívy a na jejich branku se valil jeden útok za druhým. Dřítečtí zahrávali mnoho trestných a rohových kopů, ale hostující obrana včele s výborným Guldánem v bráně, stačila vždy i s velkým štěstím, hrozící nebezpečí zažehnat.

Bohužel v 65. min. pláchl po pravé straně hřiště nejlepší muž na place Balog a na „zlatém podnosu“ připravil míč pro skórujícího P.Bartoníčka. Nutno říci, že to byla první návštěva Opatovických na polovině Dřítče ve druhém poločase…
Domácí stále dřeli a tlačili se do útoku, ale branku vstřelil až v 80.min. krásným volejem z hranice vápna Zollman. Ale to již znamenalo pouze korekci dalšího neúspěšného výsledku Dřítečských na domácím trávníku v této sezoně!?
Zapsal J. Vinkler.

Komentáře nejsou povoleny.