Branky za domácí: Vrážel z penalty (31.), Pleskot (60.), Vrážel (80.min.).

Za hosty: Formánek (29.min.).

Rozhodčí : Málek, Rousek, Žák.

ŽK – 4:4 ,  ČK – 0 ,  Diváků: 60

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Klofanda, Vrážel, Pečinka, Lancinger, Michňák, Černohorský, Voříšek, Voženílek, Kušnír.

Stř.: Pleskot, Mužík, Mikulecký.

Sestava hostí: Novotný, Blajda, Horák, Kopták, Janata, Kříž, Formánek, Kulhánek, Fibikar, Mikan, Klička P.

Stř.: Kosina.

Domácí tým se stále potýká s neskutečnou marodkou několika hráčů a také hosté z Moravan nepřijeli ani zdaleka v ideální sestavě.

I přesto měli omlazené Moravany lepší nástup do utkání. Hlavní postavou byl záložník Formánek, který nejdříve v 5.min. spálil tutovku, v 10. min. nastřelil břevno a ve 29. skóroval po rychlém brejku – 0:1.

Dřítečtí se rozjížděli jen zvolna a branku hostí ohrožovali hlavně z trestných kopů. Hosté se z vedení radovali pouhé dvě minuty. Po faulu na Voženílka proměnil kapitán Vrážel ve 31.min. penaltu a srovnal tak stav na 1:1.

Druhý poločas už domácí předvedli lepší výkon a hosty nakonec přetlačili. Dařilo se hlavně záložníkovi Černohorskému, hru oživil také střídající Pleskot a obě branky padli po přesných centrech Michňáka. V 60.min. posadil ideálně míč na hlavu Pleskota to samé se mu podařilo i v 80.min., kdy skóroval opět hlavou Vrážel.

Dřítečtí tedy perně vybojovali důležité tři body a zaslouží pochvalu hlavně za bojovnost.