Dříteč „A“ – Lázně Bohdaneč 5:2 (4:2)

Branky za domácí: Szanisló 2 (4.,28 .min. z penalty), Pluhař (59.), Kušnír (9.), Bednář (7.)

Sestava domácích: Samšeňák, Bednář, Drahokoupil, Pluhař, Hrůša, Kroupa, Nedvěd, M.Pech, Szanisló, Zollman, Kušnír.
Stř.: Mužík, Viselka, Dibelka.

V deváté minutě svítil na ukazateli výsledek 3:0 a vypadalo to na debakl hostujícího mužstva. Nejdříve se trefil Szanisló, pak Bednář a úžasnou devítiminutovku zakončil hlavičkou po rohu Kušnír. Avšak chyba lávky, protože ve 24. min. už byl stav pouze 3:2. Postarali se o něj Žurek a po chybě domácího golmana přidal druhou branku hostí také Zeman.

Dřítečtí se dostali do „křeče“ a jejich sebevědomí kleslo na bod mrazu. Naštěstí ve 24.min. faulovala obrana hostí Szanisla a sám postižený z penalty navýšil skóre na 4:2. Na začátku druhé půle naštěstí Bohdanečtí promarnili dvě slibné šance a tak na konečných 5:2
uzavřel hlavičkou stoper domácích Pluhař. Domácí tým urval sice tři body, ale herně to stále není ono…