Branky za domácí: Linha 2x, 1x penalta (59., 90. min.), Vrážel (67.).

Za hosty: Kučera 2x (16., 25. min.), Vácha 2x (35., 44. min.), Kuric (61.).

Rozhodčí : Čermák, Zbudil, Cempírek.

ŽK – 1:1

ČK – 0

Diváků: 50

Sestava domácích: Frinta, Fabián, Linha, Bednář, Pečinka, Hajcman, Daněk, Balog, Kubista, Vrážel, Flídr.

Stř.: Vondrouš T., Štěrba.

Sestava hostí: Štěpánek, Hanzl D., Půlpán, Tomášek, Tichý, Vácha, Malý, Vančura, Zeman, Kuric, Kučera.

Stř.: Hanzl L.

V první půli domácí nepochopitelně předváděli ustrašenou a nepřesnou hru, která neodpoví-

dala úrovni OP. Toho okázali plně využít velice produktivní hostující hráči, kteří během 30 minut prakticky rozhodli o výsledku zápasu ve svůj prospěch. Vše odstartovala branka nejlepšího plejera zápasu Kučery ze 16. min., kdy napálil z „voleje“ centrovaný míč přímo do šibenice Frintovi svatyně. Tato povedená střela by mohla kandidovat v soutěži o gól měsíce.

Za deset minut se prosadil Kučera znovu a poté připravil přesným centrem i gól pro Váchu. Ten ještě ve 44. min. dorážkou na zadní tyči stanovil poločasový výsledek na 0:4!

Přestávkové „mytí hlav“ ve Dřítečské kabině přineslo své ovoce. Domácí začali více bojovat, zrychlili a zpřesnili hru čímž okamžitě dostali Křičeň pod velký tlak. V 53.min. se míč odrazil od břevna, následoval faul hostů a penalta, kterou neproměnil Balog! Dorážka pokutového kopu skončila na tyči Štěpánkovi svatyně . . . . Za minutu nato běžel Balog sám na Křičen-

skou bránu, ale Štěpánek jeho nízký lob stačil lapit. V 59. min. přece jen dopravil míč do sítě Linha. Domácí vzepětí však v 61. min. utlumil Kuric, když krásným volejem o levou tyč navýšil opět rozdíl ve skóre o 4 branky pro Křičeň.

V 67. min. se prezentoval precizním trestným kopem Vrážel a snížil stav na 2:5. Poslední slovo měl opět Linha, který v poslední minutě proměnil pokutový kop za nastřelenou ruku a korigoval konečný výsledek na 3:5.

Dřítečtí si každopádně zahrávají se sestupovým ohněm a přesvědčili se, že hrát naplno se musí od první minuty každého zápasu!