Dříteč „A“ – Dašice „A“ 3:1 (1:0)

Sestava Dřítče:Frinta – Morávek, Klofanda, Bednář, Haan – Pečinka, Kroupa, Spěvák, Štěpán – Kušnír, Stejskal

Střídání Dřítče:Pošva

Branky Dřítče:2x Kušnír, Pečinka

Domácí tým pouze s 11 hráči „A“ kádru vstoupil do utkání aktivněji a již v 6. minutě vstřelili Kušnírem (netradičně hlavou) po centru Pečinky, vedoucí branku. Postupem času se hra v poli více vyrovnala, ale hosté se do žádné velké šance nedostali.
Ve druhé půli začali domácí svižněji a postupně si vypracovali několik standartek a rohových kopů. Za svoji aktivitu byli odměněni v 63.min. výstavním volejem Pečinky, který levačkou doslova propálil Pulkrábkovi rukavice. Dašičtí odpověděli v 68.min. O.Šmejdou, který bleskově využil již tradiční slabší chvilky obrany domácích a upravil stav na 2:1.
Blesková odpověď Kušníra v 69.min. po přihrávce Spěváka, prakticky rozhodla o zaslouže-
ném vítězství Dřítče. Poté se už zápas pouze dohrával.