DŘÍTEČ „A“ – CHVOJENEC „A“ 3:4 (1:3)

DŘÍTEČ „A“ – CHVOJENEC „A“

Výsledek: 3:4 (1:3)

Branky za domácí: Pluhař(25. min.), Štěpán (57.min.), Daněk (66.min.).

Za hosty: Vrátil (5.), Pokorný (34.min.), Zbudil (40.min.), Vrátil – penalta (53.min.).

Rozhodčí : Ortikov, Urbanec, Dostál.

ŽK – 4:2

Diváků: 60

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Bednář, Klofanda, Musil, Štěpán, Daněk, Vrážel, Michňák, Linha, Pluhař.

Stř.:  Černohorský.

Sestava hostí: Pavlíček M., Burkovič, Richter, Centner, Pokorný, Skutil, Zbudil, Vach, Černý, Vrátil, Nechvíle Dominik.

Stř.: Nechvíle Daniel, Pavlíček J., Vích.

První větší  šanci zápasu měl Klofanda po rohovém kopu, ale bohužel hlavou přestřelil.

Již tradičně tragický a nekoncentrovaný začátek utkání ze strany domácích využil v 5. min. Vrátil, když si naběhl ze středového kruhu na kolmici a sám proti Frintovi nezaváhal – 0:1.

Ve 13. min. pálil Linha z dobré pozice vysoko nad Pavlíčkovu bránu.

Po dalším kolapsu dřítečské obrany a zbytečném faulu dostali hosté v 15. min. výhodu pokutového kopu, z kterého  jinak výborný Vach, nastřelil pouze břevno domácí branky . . . .

Zápas měl díky oběma mužstvům kvalitu a hrálo se nahoru-dolů.

V 17. min. zazvonila domácí tyč, aby následně ve 25. min. Pluhař hlavou srovnal na 1:1.

Další šanci měl Bednář, ale opět hlavou chvojeneckou branku netrefil.

Ve 34. min. se opět rozevřel střed obrany Dřítče a osamocený Pokorný s přehledem obstřelil Frintu – 1:2. Aby toho nebylo málo, tak za šest minut vedl Chvojenec již o dva góly. Lehce ztracený domácí míč v oblasti velkého vápna, využil pohotově L.Zbudil a zvýšil na 1:3.

Tento moment  vyvolal velké emoce kvůli předchozímu neodpískanému faulu. Ještě větší „dusno“ bylo na druhé straně hřiště, když jasný faul hostí metr ve vápně, pomezní Dostál nesmyslně vytáhl mimo i když Chvojenečtí penaltový zákrok potvrdili? Kde se v inkriminovanou chvíli nacházel hlavní sudí Ortikov bylo záhadou?! Tomu se podivoval i přihlížející zkušený sudí Čermák . . . . .

Do druhé půle šli Dřítečtí s velkou snahou utkání zdramatizovat, ale situaci si zkomplikovali hned v 53. min. penaltovým zákrokem a Vrátil se nemýlil – 1:4.

Hosté museli 2 x nuceně střídat a hra se jim tím pádem začala pomalu rozpadat.

Po krásné akci vedené zleva a finální přihrávce nejlepšího domácího hráče Daňka, skóroval

v 57. min. Štěpán – 2:4. Za 10 minut už to bylo 3:4 zásluhou pěkné střely Daňka.

Dřítči se i přes enormní snahu  do konce zápasu vyrovnat nepodařilo, protože netrénovaným hráčům došli síly . . . . . Utkání se tentokrát bohužel nepovedlo ani rozhodčím.

Domácím fotbalistům patří pochvala hlavně za druhý poločas, ale to je přece málo . . . . . .

Za týden se hraje o šest bodů derby v Sezemicích.