Branky za domácí: Musil 21., Žáňa 29.min.

Rozhodčí : Hamrník, Volný, Rambousek.

ŽK – 0:2

ČK – 0

Diváků: 55

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Drahokoupil, Pluhař, Pečinka, Lancinger, Michňák, Černohorský, Pleskot, Hausner, Musil.

Stř.: Žáňa, Mikulecký, Kadeřávek.

Sestava hostí: Blažek, Slavík, Richter, Centner, Burkovič, Skutil, Zbudil, Pokorný, Nechvíle Daniel, Klouček, Ehl.

Stř.: Pavlíček Martin, Nechvíle Dominik.

V sobotním dopoledni s typicky podzimním počasím, vstoupili do zápasu lépe hosté z Chvojence. Během prvních deseti minut si vytvořili hned čtyři dobré šance, ale Skutil, Klouček ani Centner si na Frintu nepřišli.

Domácím se hra nedařila, probudili se až po čvrt hodině, kdy Michňákova dalekonosná střela skončila na břevně. Za pět minut poté běžel tentýž hráč sám na Blažka, ale zakončil zbrkle a bránu hostí vůbec netrefil.

Jeho selhání naštěstí rychle napravil Musil a po hezké kombinační akci Dřítečských, vstřelil ve 21.min. vedoucí gól.

Hosté se stále tlačili do útoku, ve 24.min. nastřelil Klouček levou tyč Frintovi brány a o dvě minuty později už mířil přesně Ehl a srovnal stav na 1:1.

První vynucené střídání v domácích řadách přišlo již ve 25.min. a za necelé 4 minuty se střídající Žáňa radoval z vedoucí branky, když se od něho odrazil prudký Michňákův míč letící z rohového kopu. Už tak rozbitá sestava domácích utrpěla další ránu ve 41. min., kdy ze hřiště odkulhal zkušený Pečinka . . . . .

Chvojenečtí pokračovali v zahazování svých šancí i po přestávce a to je stálo lepší výsledek.

Například v 64.min. postupoval sám na Frintu Klouček, ale opět neproměnil . . . .

Dřítečtí vsadili na kvalitní defenzívu a když už něco prošlo za obranou linii, tak to vyřešil spolehlivý Frinta.

Důležité tři body nakonec doslova vydřeli domácí hráči!

V tomto zápase rozhodně nezvítězil lepší tým, ale ten šťastnější, takový však někdy bývá fotbal . . . . .