Branky za domácí: Vrážel 2x (63. + 84. min.)

Rozhodčí : Šebetka, Trojan, Matyáš.

ŽK – 0:4

ČK – 0

Diváků: 83

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Bednář, Skřivánek, Divišek, Klamta, Pejcha, Daněk, Červinka (66. Polzer, 90. Žána), Vrážel, Bureš (78.Hájek).

Sestava hostí: Pavlíček M., Vávra (22. Čáň, 73. Borreli), Centner, Richter, Nechvíle Daniel., Skutil, Zbudil L., Černý, Pinkas (87. Joska), Nechvíle Dominik., Mach.

Podle předpokladu měli domácí v silném větru od začátku míč v držení častěji, ale Pavlíčkovu bránu v první půli téměř neohrozili. Za to hosté spoléhali na pevnou obranu s rychlým protiútokem a byli daleko nebezpečnější. To potvrdili ve 25. min., kdy se ze skrumáže trefil Pinkas. Ve 35. min. na štěstí pro Dřítečské, nepromněnil svůj samostatný nájezd na Frintu M. Skutil.

Domácí vstoupili do druhé půle daleko aktivněji, lépe kombinovali a mnohem častěji se snažili o zakončení. Tím ovšem otvírali zadní vrátka pro chvojenecké brejky, které hostující hráči trestuhodně zahazovali. V 54. min. krásná střela Pinkase skončila na břevně Frintovy svatyně.

O osudu utkání tak nakonec rozhodl nejzkušenější hráč a kapitán domácích Vrážel. V 63. min. se uvolnil kolem obránce v pokutovém území a „angličanem“ srovnal skóre na 1:1. V 84. min. si perfektně naskočil na Pejchův centrovaný míč od rohového praporku a nekompromisní hlavičkou rozvlnil síť za bezmocným Pavlíčkem.

Dřítečtí tak potvrdili výbornou jarní formu a postupně stoupají tabulkou vzhůru.