DŘÍTEČ „A“ – BUKOVKA 1:5

DŘÍTEČ „A“ – BUKOVKA

Výsledek: 1:5 (1:1)

Branky za domácí: Michňák (2.min.)

Za hosty: Abbrent 4x (40., 53., 54., 83.), Novotný (61.).

Rozhodčí : Pavlas J., Navrátil, Rázek.

ŽK – 1:2

ČK – 0                                                                                      

Diváků: 0

Sestava domácích: Frinta, Štěpán, Vrážel, Klofanda (Babenko 46.), Musil, Vosyka, Daněk, Flídr, Pečinka, Michňák, Hajcman.

Stř.:

Sestava hostí: Koudela, Dobrovolný, Vondrouš, Zounar, Jánský, Frosch, Jičínský, Branský (Landsman 71.), Rež, Novotný (Siska 87.), Abbrent.

Stř.:

Domácím se oproti minulému týdnu zcela rozpadl kádr a trenérovi chybělo celkem šest hráčů!!

I přesto se Dřítečtí ujali hned ve 2. min. vedení, když po trestném kopu Vrážela propadl míč zdí a ten pohotově uklidil do brány Michňák.

Déšť komplikoval kombinaci a tak oba týmy sváděly boj převážně mezi vápny. Za zmínku stojí snad jen parádní pumelice Klofandy z trest. kopu, který mířil z dobrých 35 metrů pod břevno Koudelovi svatyně. Ten ovšem jeho pokus s námahou vyrazil nad branku.

Hosté hráli i nadále pasivně a tak to vypadalo, že se do kabin půjde za stavu 1:0 pro Dříteč.

Bohužel domácím se ve 40.min. vůbec nepodařila „malá domů“ a pro Abbrenta nebyl žádný problém poslat míč do prázdné branky.

Naprosto stejný zkrat předvedli Dřítečtí v 54. min. a znovu „vyslali přesnou malou domů“ Abbrenta proti Frintovi a ten neměl na jeho přesné zakončení nárok?!

Aby toho nebylo málo, tak za minutu poté se nepovedený odkop Dřítečských odrazil od nohy Abbrenta do tyče a od ní za brankovou čáru . . . . 1:3.

A tímto momentem bylo o výsledku zápasu vlastně rozhodnuto. Domácí hráči neměli na nějaký zvrat utkání sílu ani kvalitu a hosté tak v poklidu ještě přidali po rychlých brejcích další dva hřebíčky do Dřítečské rakve.

Zbývá jen doufat, že se během nařízené soutěžní pauzy dají aspoň někteří domácí hráči zdravotně do pořádku.

Komentáře nejsou povoleny.