DŘÍTEČ – TORPEDO 8:0 (1:0)

DŘÍTEČ – TORPEDO

Výsledek: 8:0 (1:0)

Branky za domácí: Michňák 3x (67.,85.,88.), Fidler 3x (65.,68.,86.), Kušnír (37.), Hausner (64.).

Za hosty:

Rozhodčí : Navrátil, Teplý st., Teplý ml.

ŽK – 0:2

ČK – 0

Diváků: 60

Sestava domácích: Zakopal, Bednář, Pleskot, Klofanda, Horáček, Musil,Vrážel, Michňák, Voříšek, Kušnír, Fidler.

Stř.: Hausner, Pečinka.

Sestava hostí: Klinecký, Vrbata, Lukeš, Koreček, Filípek, Kmoníček, Roman, Mareš, Píšťalka, Mzyk, Poláček.

Stř.: Hanousek.

V první půli se hrál vyrovnaný duel. Hosté měli častěji míč na kopačkách a domácí hrozili více z nebezpečných brejků. Ve 23. min. musel pro zranění odstoupit Mzyk.

Ve 37. min. se prosadil ve sprinterském souboji Kušnír a zakončil přesně podél vyběhnuvšího Klineckého – 1:0.

Do druhé půle Torpedo nastoupilo pouze s deseti hráči . . . . . Domácí postupně utahovali šrouby a stále častěji odstřelovali hostujícího golmana.

Odčarovat se ho konečně podařilo Hausnerovi v 64. min. po přihrávce od Michňáka.

Do 68. min. vstřelili Dřítečtí další tři pěkné branky a tím definitivně rozhodli o svém vítězství.

Další, tentokrát „třígólovka“ přišla na konci zápasu a diváci tak mohli slavit dva úspěšné „hattrikáře“ Michňáka a Fiedlera.

Spolehlivý výkon v domácí bráně odměněný „velkou nulou“, předvedl brankář „B“ týmu Zakopal.

Dřítečským hráčům patří pochvala za pohlednou hru hlavně ve druhé půli s efektivním zakončením, které jim zajistilo tři body v utkání proti kvalitnímu i když nekompletnímu týmu Torpeda.