SK DŘÍTEČ „A“ – ROSICE 1:4 (0:1)

Branky za domácí: Kušnír z pen. (78.min.)

Za hosty: Bartoš M. (25. + 54.min.), Zelinka (46.), Bartoš F. (70.).

Rozhodčí : Mencl, Klíma, Rambousek J.

ŽK – 2:2

K – 1:0 Zollman (15.min.) za úmyslné hraní rukou s cílem zabránit vstřelení branky.

Diváků: 70

Sestava domácích: Frinta, Kroupa,Vrážel, Bednář, Štěpán, Trojan, Musil, Zollman, Pečinka, Voženílek, Kušnír

Stř.: Mužík, Holouš

Sestava hostů: Šutovec, Voleský, Pipek, Pozdník, Pešek, Hovorka, Růžička Jiří, Vratišovský, Růžička Jan, Bartoš M., Zelinka

Stř.: Bartoš F., Rouse.

Favorizovaní hosté měli proti kombinované sestavě domácích první gólovku již v 9.min., ale Bartoš M. proti zkušenému Frintovi neuspěl.

Rozhodující chvíle zápasu přišla ve 14.min., kdy po zbytečné ztrátě míče dřítečských na polovině hřiště, přišel rychlý kontr rosických po pravé straně. Již překonaného golmana domácích se pokusil reflexivním zákrokem rukou zastoupit Zollman a to se mu také „podařilo“. Následovala samozřejmě ČK a pokutový kop, který Frinta s ledovým klidem Hovorkovi chytil! Domácí byli pod stálým tlakem rosického mužstva a to se ve 25. min. dostalo díky opakované střele M.Bartoše do vedení.

Výborný Frinta sice držel Dříteč stále „nad vodou“, ale po další chybě domácí obrany hned ve 46.min. a brance Zelinky, bylo o vítězi zápasu prakticky rozhodnuto.

V pohodě hrající hosté ještě přidali  další dvě gólové pojistky a zaslouženě si ze Dřítče odvezli tři body.

Domácím se tento mač příliš nepovedl a navíc je opět otázkou v jakém složení odjedou k nedělnímu těžkému utkání do Ostřešan?!

Komentáře nejsou povoleny.