Branky za domácí: Zollman 2x (10+63.min.), Vrážel (24.min.), Kroupa (50.min.).

Za hosty: Linhart (28.min.), Kmoníček (47.min.), Novotný (75.min.).

Rozhodčí : Pražák, Májek, Rázek.

ŽK – 2:3

ČK – 0

Diváků: 40

Sestava domácích: Frinta, Kroupa,Vrážel, Drahokoupil, Pečinka, ,Musil, Zollman, Vrška, Trojan, Nedvěd, Mužík

Stř.: M.Pech, Voženílek, Holouš

Sestava hostí: Vašíček, Havlas, Dušek, Kmoníček, Beránek Martin, Pokorný, Novotný, Bendžík, Beránek Milan, Hataš, Linhart

Stř.: Školník, Jedlička, Volejník

Stále stejně neutěšená personální situace domácích znamenala, že v útoku museli nastoupit „mladíci“ s celkovým věkem 83 let!! Klobouk dolů . . . .

Již v první minutě zápasu chytil Frinta loženku Hatašovi a na druhé straně o čtyři minuty poté selhal ve 100% šanci Mužík.

V 10.min. předložil Nedvěd na velké vápno přesný míč Zollmanovi a ten mířil po zemi přesně k pravé tyči – 1:0. Ve 24. si Nedvěd gólovou asistenci zopakoval a Vrážel se v úniku od poloviny hřiště nemýlil.

Po nezvykle početných chybách domácí obrany hosté zahodili minimálně tři dobré příležitosti, ale nakonec se ve 28 min. přece jen prosadili Hatašem.

Po patnácti vteřinách druhé půle pádil opět na Frintu nejlepší hráč Přelouče Hataš, ale jeho gólovka skončila pouze na horní tyči domácí branky.

Ve 47.min. se po rohu prosadil hlavou Kmoníček, ale v 50. min. ho naštěstí napodobil Kroupa a strhl vedení opět na domácí stranu.

Po pěkné přihrávce výše jmenovaného se ukázkově trefil ke vzdálenější tyči Zollman a posunul skóre už na 4:2 pro Dříteč.

Poněkud divoký zápas ukončil gólem na 4:3 v 75.min. Novotný.

Pochvala pro domácí tým za bojovnost a velice důležité tři body!