Branky za domácí: Pluhař (8.min.), Zollman (29.min.)

Rozhodčí : Rambousek, Rázek, Šindler

ŽK – 1:3

ČK – 0

Diváků: 90

Sestava domácích: Vávra, Kroupa, Drahokoupil, Klofanda,  Pluhař, Voříšek, Bednář, Vrška, Pečinka, Vrážel, Zollman

Stř.: Kušnír, Dávid, Holouš

Sestava hostí: Pleskot, Ryšavý, Půlpán L., Hackenberger, Malý, Hynek, Pilc, Hanzl, Blažek, Biath, Škoda

Stř.: Gloza, Půlpán M., Kopáč

Obě mužstva nastoupila k utkání v improvizovaných sestavách a pro hosty to platilo ještě víc než pro domácí. Díky silnému větru do zad, měla Křičeň ze začátku zápasu mírně navrch.

Precizně zahraný rohový kop Vráželem v 9. minutě zakončil gólovou hlavičkou nejvyšší hráč na hřišti Pluhař. V následujících minutách se o domácího trenéra a celou lavičku, po dvou nepřesných rozehrávkách gólmana Vávry ve vápně, pokoušel infarkt . . . .  Hosté však nabízenými gólovkami pohrdli a vzápětí byli i potrestáni.

Po rychlém brejku ve 29.min. přihrával Vrážel míč na nabíhajícího spoluhráče a po nešťastné teči jednoho z obránců Křičeně se míč vykulil před prázdnou branku a pro Zollmana nebyl problém zvýšit vedení Dřítče na 2:0.

Až do konce zápasu se na hřišti nic podstatného neodehrálo a herní produkce obou týmu se svou kvalitou blížila spíše ke třetí třídě než k OP.

Dřítečtí si tedy připsali další tři uklidňující body, ale loď hostí naopak nabrala v boji o záchranu další litry vody . . . . .