SK DŘÍTEČ „A“ – FK PŘELOUČ „B“ 0:6 (0:2)

Za hosty: Hataš 3x (36., 58., 90.), Volejník (41.), Kocourek (56.). Jedlička (82.).

Rozhodčí : Baracz, Májek, Halas.

ŽK – 1:3

ČK – 0

Diváků: 50

Sestava domácích: Zakopal, Kroupa, Drahokoupil, B.Pech, Pečinka, Mužík, Pech M., Bednář, Zollman, Kušnír, Klofanda.

Stř.: Dibelka, P.Hrůša, Vondrouš, Holouš.

Sestava hostí: Vašíček, Beránek Martin, Dušek, Kmoníček, Školník, Slavík, Kocourek, Novotný, Beránek Milan, Volejník, Hataš.

Stř.: Jedlička, Slabý, Tesák.

Neúčast tří obránců a golmana Frinty měla tentokrát pro domácí fatální následky. Hosté zahodili první velkou šanci již ve třetí minutě, ale ve 36. Hataš po rychlém brejku, mířil do černého. Dřítečským hráčům se tentokrát hra vůbec nedařila a golmana Vašíčka tak nejvíce zaměstnával svými dalekonosnými pokusy stoper Drahokoupil. Špatnou komunikaci domácí obrany potrestal v 41.min. Volejník a zvýšil vedení přeloučských na 0:2.

V 56.min. se prosadil z trestňáku Kocourek a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Za dvě minuty zvýšil Hataš svým druhým gólem na 0:4 a domácí mohli v poklidu prostřídat celou lavičku náhradníků.

Další dvě branky jen potvrdili pohodu na přeloučských kopačkách a uzavřely zasloužený debakl Dřítče.

Na toto utkání musí domácí rychle zapomenout a dobře se připravit na následující těžký duel v Opatovicích.