Dříteč „A“ – Přelovice „A“ 3:3 (1:3)

Sestava Dřítče: Báča – Hruša, Pluhař, Drahokoupil, Morávek – Jelínek, Kroupa, Spěvák, Flídr – Šorfa, Kušnír.

Střídání Dřítče: Pečinka, Frinta, Bednář

Branka Dřítče: 2x Šorfa, Jelínek

Domácí hráči se evidentně nepoučili z posledního zápasu proti Cholticím a po necelé půlho-
dině prohrávali 0:2! Běhaví a bojovní Přelovičtí se poprvé brankově prosadili po rychlém brejku M.Khunem ve 13.min. a to samé se jim podařilo ve 27.min., kdy zakončoval hbitý Hačko. Nutno říci že k vedení hostí výrazně přispěly hrubé chyby dřítečské obrany.
Domácím se podařilo snížit Jelínkem ve 32.min. na 1:2, ale po dalším kiksu dřítečské defenzívy trestal ve 43.min. Šprync a zvyšoval na poločasových 1:3!
Přestávková bouřka v kabině Dřítče spolu s trojitým prostřídáním hráčů začala pomalu přinášet své ovoce. Přelovičtí se díky zvýšenému pohybu a větší bojovnosti domácích postupně dostávali do velkého presu. Dva rychlé góly navrátilce Šorfy ze 61. a 66.min. signalizovaly, že zápas není ještě zdaleka rozhodnut. Domácí tým se dostal do velkého tlaku, ale golman hostí Malý několikrát podržel své barvy a čtvrtý gól již za svá záda nepustil.
Ze součtu obou poločasů se tak zrodila zasloužená dělba bodů.

Otázkou zůstává, proč plejeři Dřítče nehrají s nasazením a chutí od první minuty, že by se na tom podílely i páteční předzápasové tréninky?! . . . Přístup mladého hráče Szanislá k pokynům trenéra během přípravy na střídání je neakceptovatelný a bezdůvodné odmítnutí hrát v neděli za „B“ tým zase vypadá jako pohrdání nižší soutěží a je minimálně neslušné vůči
kolektivu a trenérovi béčka ?! V neděli jsou zřejmě v plánu hamburgery z „Mekáče“ . . . .