Branky za domácí: Klofanda (4.), Michňák (16.), Pečinka (79.).

Za hosty: Vlastní, Novotný (64.) z penalty.

Rozhodčí : Říha, Stárek, Metelka.

ŽK – 3:2

ČK – 0

Diváků: 61

Sestava domácích: Frinta, Voříšek, Pluhař, Zollman, Bednář, Musil, Michňák, Klofanda, Hausner, Kušnír, Závorka.

Stř.: Pečinka, Horáček, Vrška..

Sestava hostí: Poříz, Šimák, Hajn, Princ, Khun, Dušek, Řehák, Novotný, Šprync, Šmarda, Tichý.

Stř.: Pracz.

Domácím se tentokrát vydařil začátek zápasu a tak po brankách Klofany a Michňáka vedli už v 16. minutě 2:0. Hrálo se podle domácích not, hosté se dostávali do blízkosti Frintovi branky jen sporadicky. Bohužel Dřítečtí třetí gól nevstřelili a naopak si ve 39. min. dali smolnou vlastní branku.

Prelovičtí po snížení ožili a začali se daleko více prosazovat i herně. Po odpískání sporné penalty, kterou v 64.min. proměnil Novotný se jim podařilo skóre vyrovnat.

Tři body pro domácí nakonec vystřelil v 79. min. zkušený Pečinka, který přišel na hřiště 5 minut předtím.

Dřítečtí tedy nakonec vydolovali ze zápasu důležité tři body.

S pozdravem J. Vinkler.

21.ročník turnaje starých gard – turnaj ve Dřítči.

1. Staré Hradiště – 6 bodů (8:2), 2. Sezemice – 6 b (9:7)., 3. H.Ředice – 4 (4:6), 4. Dříteč – 1 b (1:6).

Dříteč – St.Hradiště 0:1, Sezemice – H.Ředice 4:1, Dříteč – Sezemice 0:5, St.Hradiště – H.Ředice 1:2, Dříteč – H.Ředice 1:1, St.Hradiště – Sezemice 6:0.